Vyslúžilý vojak z Iraku založí v lesoch u jazera farmu, na ktorej žije komunita rôzne závislých a duševne utrápených ľudí. Chlapík si necháva hovoriť Otec Jay (Steve Le Marquand) a snaží sa týmto utýraným dušiam pomôcť nájsť cestu k sebe, k svojmu skutočnému ja. Na túto farmu sa dostane i mladý psychiater, hlavný hrdina filmu, menom Travis (Mark Leonard Winter), ktorý po samovražde svojej pacientky už ďalej nevie kým je, nič necíti a uteká pred sebou. Travis verí, že v komunite týchto ľudí sa mu podarí znovu objaviť skutočný zámer a posolstvo pomáhať druhým. (sochoking)

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Týpek je na odvykačce na táboře v lesíku s nějakou "sektou". Nic víc jsem v tom neviděl. Jednooká holka? Nepochopeno a o ničem. ()

kaylin

Líbí se mi, že se filmaři snaží překračovat určité hranice, což je v tomhle filmu celkem podařeně zachyceno. Je to psychologické, je to místy hodně silné, ale chvílemi zase máte pocit, že to je pořád takové prvoplánově šokující. Naštěstí pak převládne vedení příběhu a čeká vás pointa, která je tak hezky krutá, že se mi to prostě muselo líbit. ()

silentname

Veľmi zvláštny film, na ktorý sa nedá urobiť jednoznačný názor. Na jednu stranu má v sebe prvky, ktoré sme už videli v minulosti, no na druhej strane sú tam určité posolstvá, ktoré sú zaujímavé. Porovnateľné je to pre mňa napríklad s filmom The East. Boli tam určité elementy, no súčasne to bola zase aj zaujímavá sonda o človeku, ktorý potreboval nájsť seba samého a na konci sa mu to aj podarilo. Myslím si, že najťažšie je prejsť prvou tretinou filmu, ktorá je veľmi komplikovaná, potom to celkom ide. Film však podľa mňa nebol veľmi dobre osvietený a často nie je vidno v scénkach, čo sa deje. Ale pre určité dramatické a osobnostné prvky som si film užil v pohode. Myslím, že to mohlo dopadnúť horšie. Ale aj tak hovorím, že je film v pohode. Sú tu elementy, ktoré sa mi páčili a naopak elementy, ktoré ma nebrali. Hodnotenie: C+ ()

majo0007

Prvá polovica psycho sonda do duše utrápeného cvokára, druhá život v sekte, mrdačka do zadku a vytriezvenie. Čo by viac človek chcel... ()