Dívka, právě zachráněná ze spárů tlupy zombie, záhy zjistí, že neživí nejsou to jediné, čeho je třeba se bát. (Festival krátkých filmů Praha)

*CARNIFEX*

Nie vždy je záchranca skutočným hrdinom. Keď ju miluješ, nie je čo riešiť! Slušný zombie príbeh s prekvapivým rozuzlením a solídnym gore. Myšlienka ukazuje jasným smerom. Láska nikdy nevymrie - 70%. ()

kaylin

Zombie horor jen v několika málo minutách? Byl jsem docela zvědavý na to, co tenhle snímek přinese. Líbí se mi - je pojat akčně, je zde strach z toho, že budete chyceni, ale díky finále je zde i onen sociální přesah, který mám na zombie žánru tak rád. Tohle je prostě povedené dílko, kde se někdo nebál dát trochu peněz na ty masky. A navíc měl myšlenku. Prostě paráda. ()

SOLOM.

Od Islanďanů určitě povedený krátkometrážní kousek. Hororové drama s „romantickou“ zápletkou v pozadí aneb nejen zombie vyřadíš z „provozu“ dobře mířenou ranou do hlavy bejsbolkou. Jen na můj vkus ti nemrtví přece jenom nemuseli běhat – já tyhle ty novodobé „vychytávky“ nemusím. Zlatá stará škola. ()