Michael a Matty končí střední školu a uzavřeli dohodu, že si navzájem pomohou, aby přišli  o panictví ještě před maturitním plesem. Jejich plán však dostane trhlinu, když se Matty svěří svému nejlepšímu příteli, že je gay. Michaelovy nešikovné pokusy pomoci Mattymu, aby  zapadl, neprospívají jejich dlouholetému přátelství. Jejich přátelství je vystaveno další zkoušce, když se Michael zamiluje do bývalé  přítelkyně Mattyho a Matty se zamiluje do chlapa, kterého by mu Michael neschválil. Maturitní ples je blízko a Michael s Mattym musí nejdříve spravit své kamarádství a pak vyřešit jejich milostný život. (TV JOJ)

Ryuuhei

Čekal jsem emocemi podbarvený film o přátelství, když u jednoho z kamarádů dojde k oné změně. Čeho jsem se dočkal? Velice špatně, bez atmosféry natočeného „teenagerského“ filmu, kde se hlavní hrdina (a nejen on) choval jako idiot a vůbec, celá zápletka a vše kolem působilo hloupě. Ani vtipné to nebylo a to se to nazývá „komedií“. 25% ()

Alex126

Dva kamarádi spolu řeší svoje puběrt'ácké problémy. Trochu mi to připomínalo Twilight s lepším osvětlením a horšími superschopnostmi. Za úsměv na rtech, který jsem měl ke konci filmu dávám jednu hvězdu. Je to celkem příjemná oddychovka, ale naprosto o ničem. Pokud chcete na chvíli vypnout, nemusí to být úplně špatná volba. ()

trojkolka

Já ten film asi moc nepobírala a nebude to tím, že jsem blbá, ale že sem raději listovala u toho na mobilu facebookem než abych ho vnímala :D Vtipné mi to nepřipadalo a na to, že to má jedinou nálepku komedie, tak je to více než smutné. Dakota to nezachránila a zbytek byla tragédie... Měním hodnocení ze 3 na dvě, ani nevím co mě k těm třem vedlo... ()

Aljak

S gey-filmami sa v poslednej dobe vrece roztrhlo, tak tu máme ďalší z nich. Neočakával som nič, takže akákoľvek plusy mohli byť jedine prekvapením. Napokon to zase nebolo až tak zlé, na niektorých tých scénach a dialógoch sa dalo aj zasmiať, hoci tie trápne momenty dosť prevažovali. No rozhodne je to lepšie ako nedávny gey-film G.B.F., ktorý bol ukážkovou trápnosťou. Tento mal aspoň čosi do sebe a dokonca aj herecké obsadenie to v tomto ohľade celkom zachránilo. Samozrejme, nie je to nič prevratné. Proste priemerná teenage komédia, ktorá miestami prišla až príliš nútená. ()

Mishqo

40-50% ... Ako sa zachová váš najlepší kamarát, keď mu po rokoch priateľstva konečne poviete, že ste gay? ... Dá sa trochu aj zosobniť s určitými aspektami tohto filmu, no v konečnom dôsledku je finálny efekt žiaduci v tejto spoločnosti. Snaží búrať stereotypy ale dosť nemotornou cestou. Bolo to viacmenej sucho-parné a postavy tiež neboli extra bohvieako napísané. Nebolo to síce úplne nezaujímavé, ale chýbalo tomu mnoho. ()

• Námětem pro snímek byla skutečná událost ze života scenáristy Alana Yanga, kterému se rovněž při projížďce autem svěřil kamarád ze střední s tím, že je gay. (Stanislaus)