Kto prežije - Caramoan

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2013

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Andrea Boehlke, Dawn Meehan

Americká reality show, kde soutěžící doslova svádí boje o imunitu, vodu a jídlo. Tentokrát jsou soutěžící vysazeni na poloostrově Caramoan, který je obklopen Tichým oceánem. Soutěžící budou rozděleni do dvou kmenů, v jednom kmeni budou favorité a ve druhém nováčci. Těšte se na 26. řadu Survivor: Caramoan - Fans vs. Favorites. (reich)

Rozhovor 1

Sokka_

Sice byl Reunion naprosto příšernej a to snad poprvé, ale stejně to moc nemění na tom, že mě to neskutečně bavilo. Ohledně Favoritů vůbec nevim co tam dělala Francesca a Erik a u Fanoušků se dalo koukat jenom na Reynolda, Matta a Michaela. Sralo mě, že se Eddie dostal tak daleko. Vůbec nic nedělal a připadal mi z FINAL 4 ten nejslabší. Nejvíc mě překvapila Brenda, která se naprosto změnila a od její dřívější série a strašně jsem jí to přál, škoda. Ostatní Favoriti naprosto váleli a byla sranda se na to koukat. Vítěz ujde, hodně se změnil, ale jako vítěze bych viděl radši někoho jiného. A snad nejlepší Ponderosa vůbec. Hodně dobrá série. I když horší, než Mikronésie, ale stále dobrá. ()

Rosaviva

Podle mě bohužel začíná téhle show docházet šťáva a baví mě většinou jen série, kde se objeví returning players. Když jsem ale viděla, kdo všechno vyskákal z tý helikoptéry na začátku, tak jsem jen zírala, tohle, že by měli být ti favorites? Je fakt, že některé jsem viděla zpátky dost ráda, ale druhá polovina tam neměla snad vůbec co dělat. Nicméně, na rozdíl od většiny lidí tady se mi ta série nakonec docela líbila a to i přesto, že mi tak polovina castu byla děsně nesympatická a ti, které jsem měla ráda vyloučili až moc brzo. Přesto jsem ale poměrně ráda za vítěze, jeden z mála, kterého jsem měla docela ráda. 4* jen doufám, že se Malcom objeví ještě v nějáké sezóně O:) ()

Frajer42

Pozor na spilery. Ať nejste nasraní. Tahle série není z celkového pohledu kdovíjak úchvatná a perfektní, ale obsahuje několik velmi silných, takřka až nezapomenutelných, momentů. Z mého pohledu nejzajímavějším momentem je absolutní zešílení mladého Russela, který v této sérii rozhodně nevystupuje v roli světce vedeného samotnou rukou boží, jak tomu bylo v Jižním Pacifiku. Dalšími super postavičkami jsou negři. Na každé straně jeden. Na straně fanoušků 150 kilový mariňák Shamar, který dokázal denně proležet 19 i více hodin. Na straně druhé Phillip Sheppard - narcista, totální magor a údajný bývalý federální agent. Tohle trio se staralo o veškerou zábavu. K tomu si troufnu na vrch přidat jednu luxusní kmenovou radu, přičemž sami poznáte kterou. Na závěr mě velmi potěšilo vítězství a předvedená hra zrzavé bílé tempery Cochrana. Musím smeknout svůj širák před změnou, kterou si za dva roky prošel. Jinak, jak už jsem uvedl, série bohužel nepřináší mnoho zvratů, či napětí. Vidím to na zlatý střed. ()

Vxxx

Celá série byla docela dobrá, některé kmenovky se vryly do paměti (vyloučení Brandona a Phillipa), ale za Reunion?! max ty 3 hvězdy. Reunion byl totální propadák. Polovina castu tam seděla jak na hanbě v publiku, a z té druhé poloviny se ani všichni nedostali ke slovu. Ano, Brandnova vina, ale stejně. Nejhorší Reunion.... ()

dan.pacino

Prozatím. ***** 18.02.13 Finálová epizoda se blíží, vše graduje. Ale od začátku..(SPOILER) výběr hráčů překvapil a nedá se říct, že by mě to hned odradilo. Fanoušci, ač mnozí tvrdí opak, byli podle mě vybrání skvěle. Andrea, Malcolm, Cochran a Brenda tam šli s tím, že předvedou velké věci, a to udělali. Překvapil mě Phillip, který tam nebyl "villain", předčil ho Brandon na plné čáře. Kmen favoritů také nebyl špatný, Reynold a Eddie se protloukali a šlo to dobře. Velké překvapení, že z mých 5 favoritů na vítězství jich už všech 5 odešlo. Velké tahy (Malcolm ruleez!), slvělé soutěže. Po nevydařené sezóně 25 rozhodně zlepšili, co se dalo! Jen mě trochu irituje, že se tam stále drží věčně uřvaná Dawn, která by mohla mít nominaci na Nejhoršího Survivora v historii a Sherri, která zatím nepředvedla vůbec nic, jen plno obličejů "já to tu vedu", což bylo neskutečně naivní. Velké plus za Život v Ponderose a ukázky z přípravy soutěží. Velmi dobrá série, možná záchrana Survivora na pár let dopředu. (snad vyhraje Cochran nebo Eddie) 11.05.13 ()

• Erik Reichenbach je jediným hráčem, který se objevil v obou řadách, ve kterých se proti sobě postaví Favoriti proti Fanouškům. Poprvé stál na straně fanoušků v Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (od r. 2008) a v této řadě se vrátil jako Favorit. (blazma)
  • Reunion díl této série byl velmi kontroverzní a je často napadán soutěžícími i fanoušky. Hlavně z toho důvodu, že na jevišti bylo přítomno pouze 10 z 18 účastníků, protože 6 ostatním bylo před začátkem představení oznámeno, že se s nimi nepočítá a byli posazeni do publika (zbylí dva se ze své účasti omluvili). Další soutěžící si stěžovali např. na to, že jim nebyl během show věnován žádný prostor, zatímco některých hráčům z minulých řad ano. (Hidan)
  • V této řadě stanovila hráčka Francesca Hogi nelichotivý rekord. Jelikož v obou řadách, ve kterých se objevila, byla vždy vyřazena jako první. (blazma)