Kto prežije - Filipíny

(séria)
  • USA Philippines
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2012

Třicet devět dní, osmnáct soutěžících a pouze jeden z nich získá titul poslední přeživší a vyhraje tak jeden milion dolarů. Chcete poznat krásy Filipínského moře, Tichého oceánu a jihovýchodní Asie? Sledujte 25. řadu Survivor Phillipines, která se odehrává podle názvu na Filipínách. Ten, kdo se nechá přechytračit nebo přelstít bude vyloučen. Důležité je také přizpůsobit se a zvyknout si na boje o vodu a pití. (reich)

Zdeňka

Po dlouhé době jedna z TOP sérií, proběhly zde zábavné, zdaleka ne nudné a předvídavé kmenové rady a to já mám moc ráda! Favorit už od znělky! Vítěz je poměrně více než uspokojující, když vezmu v potaz, kdo by všechno mohl vyhrát. Pokud se někdy bude natáčet Padouši vs. hrdinové 2, myslím, že Abi je horká favoritka. Takovou opruzku jsem dlouho nezažila. Favorit: Jonathan Penner ()

danielosbourne

SPOILERY: V celku jsou Philippines povedenou sérií. Zajímavý cast a abych byl upřímný, snad v žádné sérii se nestalo, aby mi téměř nikdo nevadil. Nápad se třemi kmeny se ukázal jako dobrý, i když jsem mu nevřel a s navrátilci se to má zrovna tak. Nesnášel sem Russella a Abi. Ty vážně dokázali člověku lézt na nervy. Jsem spokojen jak se sérií jako takovou, tak s vítězem, protože si to podle mě ta osoba zasloužila a dala do toho všechno. Oblíbenci: Malcolme, Denise, Lisa, Mike, RC ---Nejméně oblíbení: Russel, Roxanne, Abi ()

heyda

Konečně to sem nahodili. Pro mě je to jednoznačně jedna z TOP sérií, pravděpodobně bych ji zařadil mezi mojí TOP 5. Důvodů je pro to mnoho. Zaprvé skvělý nápad opět rozdělit soutěžící na 3 kmeny, čímž vzniklo víc vztahů a aliancí. Zadruhé velmi dobrý cit pro výběr navrátilců, i když já bych si přál místo bláznivého Russela raději šikanátorského Coltona z One World. Ale co bylo myslím nejsympatičtější na této sérii, je technický posun. Jedna lepší soutěž než druhá (žádné trapné opakování jako v Heroes vs Villains), výborná kamera, Landau s Vanacorem na nás tasili jednu lepší melodii za druhou a množství detailů, které dali Survivorovi úplně nový kabát a styl. Samotný vývoj byl až na poslední asi 4 díly dobře nepředvídatelný a vítězka jednoznačně zasloužená, i když nepatřila k mým favoritům. Oblíbení hráči: Penner, Malcolm, Skupin....neoblíbení hráči: Lisa (brzké vypadnuvší nepočítám) ()

Laerry

Změna lokace (finally!), rozdělení na tři kmeny, tři zajímaví navrátilci (Skupin a jeho "řada nešťastných příhod" je vážně zábavná:D), pouštění celé znělky na začátku, skvělé neokoukané soutěže, dobře vybraní nováčci, výrazní padouši (Abi!!!), sympatičtí stratégové, a zasloužený vítěz/ka.... a výrazná postava Malcoma. To všechno dohromady utváří nejlepší sérii od dob Heroes vs. Villains! ()

juta

Mám tu Spoilery! Další skvělá řada, kde pokaždé nebylo jisté, na jakou stranu se přelije moc. Opět jsem fandil někomu, kdo buď hned vypadne, nebo ho musí později evakuovat. Mám na to smůlu, takže v příštích řadách je jasné, že komu začnu fandit, ten hned vypadne. :D Nové soutěže, tři kmeny, záběry kamer - to jen této sérii pomohlo. No a zrodil se tu nový skvělý hráč, který měl všechno to dobré a navíc uměl hrát. Hráči, kteří měli na mále se dostanou až do finálové čtyřky? Paráda :D Vítězovi jsem to přál z celé trojky nejvíc. Nejoblíbenější hráč: Malcolm, Neoblíbený hráč: Abi - ta by zaplnila celej negátor od Krytona. ()

• Teprve podruhé jsou soutěžící rozděleni na 3 kmeny, po dlouhých 12. sériích a 8 letech od série Kdo přežije: All Stars (od r. 2004). (Zix.)
  • Původně v této sérii měl být Ostrov vykoupení. (MGMCZ)