Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kwoky

Ja bych k "Drama / Erotický" pridal jeste "Komedie", protoze jsem se docela zasmal. Nejcasteji naivite divek (a specialne Papriky). Citil jsem z filmu nejen sex a erotiku, ale i jakousi pridanou umeleckou hodnotu. Tezko definovat, ale prislo mi to docela povedene. Dej se posouval (a zasouval) porad dal a Paprika se vyvijela (od "jen 15 dni" do "me je vsechno jedno"). Cekal jsem mnohem vetsi brak. A hlavni hrdince to v nekterych scenach moc sluselo. Na mou Jahudku ale nema :) ()

Hansolo35

Krásné holky krev a mlíko. Žiletky jen v podpaží. Tak to je paráda! Herecké výkony nejsou slavné, ale je to taková porno obdoba Quentina Tarantina-tudíž se to ani neočekává. Důležitá je nestoudně odhalená nahá kůže na nesilikonových vnadách hlavní představitelky. A těch tam uvidíme dost a dost. Má to děj, je to sexy. Některé scény si pamatuju i po takový době a viděl jsem to kdysi jen jednou. Pět hvězd to nebude, ale čtyři si krásná Debora určitě zaslouží :-) ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale já jsem do tohohle filmu šel s tím, že to bude sexy, že zde bude erotika, asi ne nějak moc hardcore, spíš soft, no a přesně tohle jsem dostal. Debora Caprioglio mi naprosto učarovala a já jsem z ní nebyl schopen spustit oči. Měla neskutečné tělo, všechno na správném místě. A o čem to bylo? Není to jedno? ()

dopitak odpad!

Dvacet minut a ani o chlup víc. Nejdřív mi připadalo, že tvůrci českého dabingu se tentokrát rozhodli být zlomyslní a za mikrofon nahnali směnu barrandovských uklizeček. Ono to ale nebylo jen o smíření se s dabingem, ten děj, ty hlášky ("podle ruky poznáš kundu", "vidím lítat ptáky"), ta spousta až na břicho svěšených nalejváků, a nespočet životních "mouder"... jak říkám, stačí pár minut. ()

xerno

Ptám se, v jakém měřítku mám ohodnotit pornofilm. Pornografický baron Tinto Brass natočil jeden z počátečních snímků rozvíjejících se pornofilmů. Neříkám, že filmy s erotickým zaměřením, nebo podobně měkké porno, předtím nebylo, ale pravý rozkvět tohoto tématu přišel až s devadestými léty minulého století a tomuto filmu se nedá vytknout, že je to dobrý začátek, natočený akorát v našem revolučním roce 1989. Filmu nic nechybí, což se teda o dnešních pornofilmech říct nedá, takové se se svým scénářem, a zejména dějem Paprice nevyrovnají. Film nadchne. Nechybí vtip, zápletka, ani dobří herci. Skoro bych řekl, že drtivá většina dnešního porna čerpá z nápadů použitých právě ve filmech z let minulých. Když porovnávám takové filmy s Paprikou, tak ve zkratce: srazí se sexy ženská a svalnatej chap. Řeknou si pár slov, zajdou na zmrzlinu a hned na to se spolu vyspí. Další den chlap zmizí, ale začne telefonovat a slibovat kdo ví co. V tu ránu se do toho všeho se vloží matka tý ženský. Co asi přijde potom? Vyspí se spolu všichni dohromady. A to je celé! Proto bych jako nejlepší pornofilm zvolil právě Papriku, protože kde jinde můžou vzniknout lepší příběhy, než v bordelu. Tady je to obráceně: Štětka se s nějakým sympaťákem vyspí a pak teprve s nim jde na večeři. Teď mě budete považovat za blázna, že bych se protiřečil? Ne, dnešní pornofilmy nemají žádný originální děj, je to ze starýho porna, jedinně je to vše stokrát upravené, stokrát přepsané a stokrát převedené do našeho poměru jednadvacátého století (dnes jsou v módě vychrtliny(?)). Paprika je jeden z mála pornofilmů, které mají zajímavý děj a skvělé herce. Hmm takže za mě jako že bych měl hodnotit jeden z nejdražších šperků pornografické kinematografie, tak 5*, avšak kdybych hodnotil čistě za svůj obecný názor na filmy, tak 3*, porno není zrovna můj žánr. Sečteno a podtrženo to vychází přesně na 4*, doufám, že se mi dostane do rukou více tak kvalitních filmů. ()

• Keď si Paprika (Debora Caprioglio) vyzlieka pred kúpeľom s Madame Olimpiou nohavičky, má na sebe aj podväzky. Hneď v ďalšej scéne ich na sebe už nemá bez toho, aby si ich vyzliekla. (GTS_PUNK)