Chloe zjišťuje, že s vraždami sériového vraha to není úplně tak, jak sám tvrdil. Amenadielovi dělá starosti synovo zdraví a Pete se svěří Elle. (Netflix)

FIAT 500

Pátá sezona se ve své první polovině moc nepovedla a nebezpečně připomíná druhou polovinu třetí sezony. Tu taky nakonec zachránilo vskutku skvostné finále a tady tomu není jinak, jakkoliv zápletka je i tak poměrně laciná. Závěrečný fight ale všechno vynahrazuje, nejspíše jsme viděli Boha, respektive možná neviděli, ale slyšeli převtěleného do někoho jiného... Celkově ale první polovina páté sezony připomíná lacinou telenovelu s naprosto zbytečným čtvrtým dílem... Točíme se v kruhu "Chloe je naštvaná na Lucifera, který se to snaží vyřešit" pořád dokola. Ale, snad finále dalo závdavek na druhou půlku páté sezony, prý zbývá natočit jen část posledního dílu, tak snad se pokračování dočkáme ještě do konce roku... Celkově tři oriony, tahle solo epizoda za lepší čtyři oriony. ()

Remivsremi

Oka, podařilo se jim to. Dokázali zruinovat Maze, udělat z Chloe emo teen, která nedokáže ani chvíli řešit reálnou věc, ale vymýšlí neustále hovadiny jak zničit vztah, který ani pořádně nezačal a úplně vymazat další postavy. Co, že se technická stránka seriálu posunula, když ho vedou zahledění břídilové s naivní představou, že stačí předvést pouze pár cool momentek a tím v podstatě vznikne zajímavý a plnohodnotný děj. ()

RoneXxXD

Tak tohle bylo... epic. Svým způsobem možná chápu proč vyšla jen polovina dílů z této řady. Dosavadních 8dílů spíše sloužila jako předehra pro druhou polovinu, ovšem to nic nemění na tom, že polovina dílů z této poloviny působila jako telenovela. Máme tu solidní námět co řešit.. v 6. se snad ukáží i s antikristem. [Tento díl: 93%, tato polovina: 70%] ()

agentmiky

Závěr série rozhodně nejvydařenější z dosavadní poloviny páté série. Ono tomu tak bylo samozřejmě stejně i doposud, na druhou stranu ta melodramata všech zúčastněných postav mě už přivádí k šílenství. Všichni pořád brečí, stěžují si všem v okolí a popravdě, už jsem toho dost přesycen. Těch osm epizod se strašně táhlo, doufal jsem ve více Michaela...on se ale objevil jen na začátku, aby se představil, a pak až na konci, kdy vyrukoval se svým plánem. Ačkoliv Lucifer ví, jaký je jeho bratr dvojče manipulátor, tak ho v prostřední části vůbec nezajímalo, kde se jeho "povedený" bráška nachází a co má vlastně za lubem. Tohle řadím mezi scénáristické fiasko. Třetí série sice taky dost natahuje příběhovou linku, ale tam vás jednotlivé dílčí silné momenty utvrdí v tom, že se jedná o podařenou záležitost. Tady už to zahnali do extrému. Nechápejte mě špatně, nejedná se díky bohu o žádný odpad, máme zde pořád perfektního Ellise v hlavní roli (vlastně dvojroli XD), jenž svými fórky dokáže diváka pobavit, ale celá dosavadní zápletka mě poprvé v této sáze nedokázala zaujmout. Čtvrtá série kvalitativně na míle vzdálená, nejenom vizuálně (proč mi přišlo, že citelně okrouhli rozpočet?), ale i myšlenkově, kdy závěr je jedním slovem DRTIVÝ. Třeba to druhá půlka zachrání. Prozatím něco mezi 60 až 65 % ()

Linzi

V polovině poslední série hodnotím, prozatím, 5 hvězdičkami. Konec tohoto dílu, prostě: WOW! Ne sice všechny dosavadní díly, by byly na 5*, ale ten sedmý a osmý, super! No, jsem vážně zvědavý, tak jako všichni, jak bude vypadat poslední 16. díl, a zároveň definitivní konec seriálu. Viděl bych to na dvouhodinový celovečerák... :-D ()