Lucifer vyšetřuje vraždu dětského psychiatra a Ella přemýšlí nad tajemstvím, které skrývá už od dětství. (Netflix)

Necrotongue

Pětadvacátá epizoda třetí řady byla převelice nudnou záležitostí a mně se vůbec nepodařilo přijít na to, proč ji vůbec někdo natočil. Byl to vlastně jen takový bonusový díl zaměřený na Ellu Lopez, jenže nebyl vtipný ani jinak zajímavý a nepochopil jsem, proč hraje anděla smrti herečka se vzhledem dítěte s Downovým syndromem. Taky nevypadám zrovna jako švihák, ale jsem si toho vědom a nechystám se na roli Adonise. ()

YumiOkami

Azrael byla otravna a v ten moment, kdy jsem videla FURRIES, tak jsem zacala preskakovat a vlastne jsem prisla na to, ze me tahle epizoda NESKUTECNE SERE. ale Lucifer je Lucifer, odpad tomu dat proste nemuzu.. ()

Loki_Six

"Can I help you get that off? You know, when I was about your age, I was in a car accident. It was pretty bad. I saw lots and lots of blood. I know how scary it can be. But you're gonna be okay. I promise." ()

Petra321

Tak toto, čo tvorcovia dokázali tu, som ešte nevidela nikde, dokonca ani v Supernatural, či Riverdale. Po tak dokonalej epizóde, ako bola predchádzajúca, dať takúto príšernú, ako bola táto... ()

soukyd33

Tento díl neměl nikdy vzniknout. Je možné, že to měl být odpočinkový díl poté, co se v předchozím díle hodně odhalilo. Byla ale chyba, tohle natočit. Ještě že seriál si jinak vede velmi dobře. ()

argus123

Pozreny a hodnoteny len tento jeden diel a len pre to že su tam furries, ale celkovy dojem mam z toho že ide o jednoduchu kriminálku osladenú fantasy postavami. ()