Chloe potají vyšetřuje vraždu, která souvisí se seznamovací aplikací pro celebrity, a Lucifer jí zpovzdálí dělá parťáka. (Netflix)

chrispe

Tak je to nejspíš definitivní Charlotte je fakt zpět. No co už. Děj se opět nepohnul kupředu, to taky nemám moc ráda. Přesto tu bylo dost chvil, kdy jsem se bavila. Takže mě ta modrá v hodnocení překvapuje (69%). Za mě tu už byly horší díly, které stále září červenou. ()

Loki_Six

"Dealing with mortality was so much easier when I was just another clueless idiot. Being a celestial insider really sucks. I used to walk around thinking maybe reincarnation was real. Sure, it sounded bonkers, but I could still wonder, still hope. What if I came back as a chameleon or something? Chameleons are cool." ()

Necrotongue

Proti předchozím dvěma epizodám byl tento díl podstatně slabší, ale nebyl zase až tragicky špatný. Je pravda, že mě tentokrát Lucifer s Chloe příliš neoslnili, ale dobře jsem se bavil u Charlottina pronásledování Elly. Musím se taky přiznat k tomu, že se mi nějak nechce hodnotit seriál příliš nízko, protože se u něj opravdu bavím. 4*- ()