Chloe, Dan a Lucifer vyšetřují vraždu realitního magnáta. Charlotte spřádá plán, jak přimět Lucifera, aby opustil Zemi. (Netflix)

Mitin

Pro mě zatím jeden z nejlepších dílů. Zbývají 4 díly do konce série, seriál se začíná stupňovat do závěru série a napovídá, že by mohl být konečně zase nějaký větší zvrat. Konečně jsem měl na konci dílu pocit, že nutně potřebuju vidět další, což se v druhé řadě u Lucifera moc nestávalo. V tomto díle se konečně Lucifer dostane blíž ke Chloe, jeho matka pořád něco kuje a konec vyrazí dech, položí spoustu otázek a napne nás na další díl. ()

Remivsremi

Lucifer a jeho smýšlení o domově a citech bylo hnacím motorem této epizody. Zbytek už působil dost ošuntělé. Máma je neobyčejně nudně podaná postava. Jen se zjeví, udělá něco, coby "nikdo" nečekal od stvořitelky a pak se tiše vypaří. Maze tady neměla co předvést a Amenadiel už to mohl dávno zabalit. ()

Necrotongue

Devátá epizoda potvrzuje všechno, co si o tomto seriálu myslím- není to nic světoborného, ale nemůžu se u toho nudit, protože scénář je slušně napsaný a humor není trapný, ale naopak v pohodě funguje. A protože se bavím, nemám důvod pro horší hodnocení. ()