Lucifer se pátrá po chybějící součásti jeho majetku a pomoc přichází z nečekané strany. Chloe žádá Dana o pomoc s řešením případu Palmetto. (Netflix)

Remivsremi

Kombinace odlehčeného playboy chování a s ním spjatého nejapného humoru s vážnějším tónem, který se v menších dávkách v každé epizodě ukáže, do sebe skvělé zapadá. Navzájem nekolidují, ale naopak se bezchybně doplňují. A tím tvoří mnohovrstevný produkt překonávající velké množství konkurence. V této epizodě dostal prostor větší počet postav. Mohli se tak dostatečně ukázat a zas o něco posunout. ()

castor

Nějaký nádech nadšení a originality jsou ty tam, jednoduše se nám z toho stala prakticky jen další průměrná kriminálka. Děj se smrsknul na řešení průhledných a nikterak zajímavých případů. Tom Ellis je docela fajn, ale brzy se jeho kreace okoukají, mnohé zženštilé prvky (kupříkladu jeho vlnivé pohyby a mimika) mi nesedí. Nicméně jeden z těch lepších dílů. ()

chrispe

Musím se přiznat, že vedlejší postavy mě baví mnohem víc, jak ty hlavní. Začíná nám tu nový příběh, nové vyšetřování. No já doufám, že to bude nakonec jinak, než se zdá a že ten padouch není tak očividnej. ()

Berry0153

Nikdo na světě nemůže být takový ignorant, aby nevěřil člověku, který má na zádech jizvy jako kráva, že ta křídla nemohou být jeho a že teda asi vážně bude někým napřirozeným. Tím spíš jeho další kousky, které provádí. Postava Chloe je tak špatně napsaná a odehraná, až to bolí. Na jednu stranu prudce inteligentní detektiv na stranu druhou totálně blbá blondýna, co nevěří tak zjevnému a Luciferem tolikrát omílanému faktu, že je skutečně ďáblem, přičemž mu každé jeho přesvědčování odmění jejím přihlouplým a otravným smíchem. Kdyby třeba znejistěla, pochybovala, měla pocit paranoii, ale ona na jeho slova a činy reaguje opravdu jako blbka. Doufám, že se její postava ještě posune někam na přijatelnější linii. Zatím stále 60% . ()