Lucifer nahlédne pod pokličku ošklivé strany světa módy. Amenadiel díky novým informacím přichystá plán, jak Lucifera poslat zpátky domů. (Netflix)

Trevor

Lucifer zapôsobí svojim šarmom na policajnú šéfku a stane sa oficiálnym poradcom L.A.P.D. , z čoho nie je Chloe príliš nadšená. Tak sa spolu pustia do riešenia prípadu, v ktorom vyšetrujú streľbu na prehliadke módneho návrhára, pri ktorej síce nikoho netrafili, avšak dav v panike udupal mladé dievča. Návrhár má za sebou pohnutú minulosť a tak ostáva zistiť, či ide o vyrovnávanie si účtov medzi gangmi alebo je za útokom niečo iné. Amenadiel sa zblíži s psychiatričkou Lucifera aby sa dozvedel jeho slabé miesto a Mazikeen začína čoraz viac na Chloe žiarliť. Škoda že dej jednotlivých epizód naberá na stereotype čo sa týka vyšetrovania prípadov a ich rozuzlenia. ()

castor

„Vaše barmanka je ninja?“ Chloe si myslí, že Lucifer už není součástí jejího života, jenže on se vzápětí objeví u policejní šéfky v kanceláři, aby se (samozřejmě přispěl jeho šarm) stal oficiálním poradcem sboru. To znamená, že se dostane k dalším případům. U toho následujícího ostatně už byl, když se na módní přehlídce střílelo. A navíc následně zabili Pig Diddyho, darebáci. ()

Necrotongue

U páté epizody jsem se dobře bavil, přibylo humoru, a kdyby se do všeho nevložila Mazikeen, Lucifer by zřejmě zjistil, jak je na tom s nesmrtelností. Pátý díl mě zatím rozesmál nejvíc, přestože zabili Pig Diddyho, parchanti. ()

Martrix

I když jsem po pilotu neměl v plánu dívat se dál, tak jsem neodolal a po tomto díle začínám být trochu zvědavý.... . Vypadá to, že nepůjde jen o řešení detektivních případů, které bude za účasti Lucka zajímavé jen jeho víceméně vtipnými prupovídkami, ale že se přidá i linie pletichářská a vztahy mezi postavami nebudou tak otravně klišoidní, jak to vypadalo v pilotu. Zatím mi trochu vadí jen to, že je tam spousta nesmyslů, které dostatečně nevyvažuje míra absurdity. Což je škoda, ale je to pátý díl a řady jsou už tři...dá se předpokládat, že kvalita poroste. ()