Lucifer se pokouší svést Chloe, ta ale není jako ostatní ženy. Amenadiel se zatím svěří Maze se svými starostmi o Lucifera. (Netflix)

Necrotongue

Ve čtvrté epizodě došlo opět ke zlepšení, snídaňové překvapení bylo dokonalé, bavil jsem se nad Luciferovou frustrací z Chloe a jejích nulových reakcí na jeho šarm, jen bych doporučil ženám, které nedávno utrpěly průstřel ramene, aby si nebraly šaty s odhalenými rameny. Mohlo by to vzbudit nežádoucí pozornost. ()

castor

Úvod s ručníkem patří do nejprovařenějších klišé („Vážně si udržuješ postavu od Tajemství horké vany, že?“). Detektivka má nový případ, zmizelo mladé děvče, podezřelým je jistý guru, který radí mužům, jak úspěšně lovit. Ovšem na jeho luxusní show jsou zvaní luxusní hosté: a na seznamu nechybí Lucifer. Kdo mu asi bude dělat doprovod? Právě Chloe odolává Luciferově svádění, holt není jako ostatní ženy. Tom Ellis je docela fajn, chvíli jsem si na jeho „mužnost“ musel zvykat, protože mi mnohé zženštilé prvky (kupříkladu jeho vlnivé pohyby) nesedly. ()

Remivsremi

Luciferova otevřenost může přivést nemilé a dalekosáhlé důsledky, ale právě proto jde o tak výbornou postavu. Plus seriál má jeden článek, který jinde způsobuje převážně negativní následky. Trixie je výborná dětská postava a její scény vždy potěší a pobaví. ()

Trevor

Lucifer prekvapí detektívku a nachystá jej raňajky. Tá s ním už nechce spolupracovať, ale okolnosti prípadu ju k tomu prinútia. Ide o únos mladej ženy, ktorá zmizla a jedinou cestou k jej priateľovi, ktorý je podozrivý je vstupenka na šou, ktorú robí a pozvánku na ňu má Lucifer. Chloe uvidí jazvy na Luciferom tele a potom ako v sklade, kde sa jedná o výkupnom zbadá Luciferov odraz v zrkadle nachvíľu uverí, že Lucifer je naozaj tým kým je. Prípad je tentokrát iba doplnkom k rozvinutiu vzťahu medzi Chloe a Luciferom. ()