Luciferova starého přítele potká brutální osud. Okouzlující Lucifer přísahá pomstu viníkům a uzavře nečekané spojenectví. (Netflix)

Remivsremi

Pilotní epizoda bývá často dost tvrdým oříškem k rozlousknutí. Lucifer je ale čestnou výjimkou. Všichni herci si sedli, jakoby se znali již řádku let. Tom Ellis je ďábelsky šarmantní, Lauren German mu zdatně sekunduje, ale největším tahákem je scénář. Vše působí lehce, přirozeně, plynule. Každý moment přišel ve správnou chvílí. Není tady žádný přešlap, trapný pokus o vtip či poučující moudra. Užil jsem si každou minutu. ()

castor

Je v penzi, má britský přízvuk, schopnost vytáhnout z lidí jejich skryté touhy, vysmívá se morálce a má hromadu času, i když je žádán, aby se vrátil do podsvětí. On ovšem sekl s peklem, protože ho nebavilo skákat, jak on (vlastní otec) pískal. A nekonečné prázdniny v Los Angeles jsou přesně tím, co ho baví. Otevřel si luxusní klub a navíc se ještě připletl do vyšetřování vražd: po boku sličné i skeptické detektivky Chloe. ()

Martrix

Velmi dobrý koncept, který mohl dobrý scénárista přetavit v břitkou a chytrou, ale hlavně nekorektní zábavu. Takže v mých očích je zatím ten obrovský potenciál využit jen na 5%. Je to pilot, takže se dá předpokládat, že se jak Ellis, tak tvůrci, posunou dál. Nic mi nevadilo a bylo tam i pár dobrých momentů, ale sledování dalších dílů beru jen jako výplň času při čekání na moje oblíbené seriály. ()

Ozzy2

Strašná sračka, nevím, jestli je to pro děti,jestli to má být komedie, nebo co to je a pro koho?Neustále se opakující dialogy, nesympatický frajírek.Za mě nekoukatelné.Zkusím ještě druhý dík, zda se to nerozjede, ale jestli to bude stejně pitomá, jako pilot, tak končím.Po nářezech, jako je BB, volejte Saula a Narcos, je to otřes. ()

Wiikii

Zatím jsem tomu úplně nepřilnul, protože to vypadá na klasickou komedii s pánem křesťanských temnot. ..Problémem je, že v tom není nic revolučního, nic co by jste neočekávali, ale zpracování je dobré, sice ty strany (lidská realita vs. biblická realita) nejsou dokonale spolu existující, Lucifer dělá věci co jsou až neobvykle mystické a nikomu to nevadí... I přesto dobrí podívaná a uvidím, jak se to bude rozvíjet dále... ()

• Když Lucifer (Tom Ellis) zmíní Jediho, odkazuje tím na filmy a seriály o Star Wars. (SONY_)
  • Když Lucifer (Tom Ellis) přistoupí v 10. minutě nad mrtvolu Delilah (AnnaLynne McCord), můžeme zřetelně vidět, jak se jí prohne hrudník jako při dýchání, i přesto, že postava už je podle nehybných očí po smrti. (hrumsrt)