Když byl poněkud individualistický policajt Peter Greene odvolán z bezpečnostních složek, mafie mu vyhlásí starou vendetu. Jeho sestra byla unesena bezohledným drogovým magnátem, který po něm chce, aby zlikvidoval jeho soupeře. Má jen 24 hodin na splnění podmínky a zachránil sestru. Požádá o pomoc svého nového partnera a potřebuje, aby jeho sestru našel ještě před vypršením jeho lhůty, kterou dostal od mafie. (oficiálny text distribútora)

dopitak

To má být nějaký underground? Konec je spíš artový.. zpomalovačka, rozstřelenej polda, kouří se od hlavně. Policajt v hlavní roli fetuje jak zákon káže, ale hodně namočenej musel být i režisér a scenárista. Chvílemi chybí návaznost, scény jdou za sebou asi tak, jak to někoho napadlo, "vyšetřování" (ve skutečnosti potácení se) se posouvá nahodile. Kvituju akorát scény s vězněnou sestrou (Amber Smith), protože je tam taková polovysvlečená, a domina si s ní hraje. Jinak ale pakárna, a na originál DVD od Intervidea ve video kvalitě asi tak dvacetkrát zkopírované VHSky. Info pro dabingforum: V českém znění účinkovali: Zdeněk Mahdal, Filip Jančík, Dana Černá, Maritn Kollár, Dagmar Čárová, Jana Mařasová, Jiří Kvasnička, Petr Oliva, Jiří Kodeš, Jakub Saic, Radovan Vaculík, Miroslav Saic, Radka Stupková, Pavel Vondra, Zuzana Šulcová, Roman Novotný, Antonín Navrátil a další. Překlad: Lucie Matoušková Dialogy: Lenka Benešová Zvuk: Michal Kvapil Produkce: Jiří Štefan Režie českého znění: Bohdan Tůma Pro Video-Spoj vyrobila společnost CDTV Praha 1997 ()

• Amber Smith v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)