Zhoršující se politická situace v Evropě má své důsledky i pro život v Londýně. Burza je v chaosu a šíří se všeobecná nejistota. Toho využívají předáci odborového hnutí, kteří zesilují svou agitaci. Harry chce zaměstnance uklidnit a žádá nápady od vedoucích jednotlivých oddělení. Nakonec se na přání Rose, již se stále snaží získat zpět, rozhodne uspořádat podnikový večírek v prostorách proslulého nočního klubu Delphine Dayové. Na scénu se vrací Henri Leclair, s nímž se život v posledních letech evidentně nemazlil. Zatěžkávací zkouškou projde i patnáctiletý Gordon Selfridge, který se rozhodl zanechat studií a začít v otcově podniku takříkajíc od píky. Kolem Harryho začíná mezitím podezřele kroužit lord Loxley, jehož záměry budou vše, jen ne poctivé. (Česká televize)

Tryskomyš

Pro mě neodolatelný seriál s reálným podkladem. V britském Birminghamu stojí nákupní středisko Bullring, kterému dominuje obchodní dům Selfridges. A architektem byl dokonce Jan Kaplický. Mám ráda všechno retro a hlavně tady se jedná o módu, takže je to jasná volba. ()