Z pohádky do pohádky aneb Kreslené pornohrátky

všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Pornografický
(1980–1982)

Recenzie používateľa zdeny99 k tomuto seriálu (25)

Z pohádky do pohádky aneb Kreslené pornohrátky (1980)

Kreslený seriál plný překrásných macatých silikonových milfek a věčně nadržených železných půlmetrových tyčí. A když to zrovna není na čumandu, tak to vždy zachrání precizní legrační veršování v podání Richarda Honzoviče. Tohle je skvost! [212. hodnocení, 14. komentář, 78%] ()

Série 1 (1980) (S01)

Jak šenkýřka milovala, místo, aby šenkovala (S01E01) **** Odyseus 1,2 (S01E02) ***** Sněhurva a 7 prcalíků (S01E03) **** Dobrá hospodyňka pro péro přes plot skočí (S01E04) ***** Princ železný ocas (S01E05) **** Upír šoustá o půl jedné (S01E06) **** Max a Moric a jejich ptákoviny ptákovina 1 (S01E07) ***** Jak šejk cestou do harému dostal náhle strašnou trému (S01E08) ***** [15. hodnocení, 1. komentář, 81%] ()

Jak šenkýřka milovala, místo, aby šenkovala (1980) (S01E01)

Lepší šenkýřku nenajdete! Koupat se chce ve vaně plné šampaňského, jenže šampaňské není, a tak přiběhne pět pomocníků a milerádi jí zpříjemní koupel. Poté další amant jí dokáže, že ten jeho zvládne i přejetí vlakem. A v závěru šenkýřce vymete komín kominík. No prostě tahle šenkýřka je super kozatá milfka. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Odyseus 1,2 (1980) (S01E02)

Tak tohle je luxusní díl. V antice měli pěkné zvyky, o kterých Homér bohužel nepsal. Anebo o nich snad nevěděl? :-) Z počátku se představí pan Odyseus, jehož zajímá pouze jeskyně krásné bohyně, Afrodity. Poté je představen ostrov Pornos, plný macatých silikonových milfek. By mě nenapadlo, že v Antice už byly silikony. :-) [6. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Sněhurva a 7 prcalíků (1980) (S01E03)

Sněhurka našla azyl u sedmi trpaslíků a byla u nich šťastná. No proč asi? :-) Mimojiné je to ta nejkrásnější Sněhurka. Kam se na ni hrabou všechny jiné včetně té klasické od Walta Disneyho či z té erotické pohádky 90. let. Jen mě překvapilo, že Sněhurčin princ trpí nekrofilií. [14. hodnocení, 2. komentář, 74%] ()

Dobrá hospodyňka pro péro přes plot skočí (1980) (S01E04)

Tak to je aspoň hospodyňka! Nejlepší na celém světě. A ten bobr a ty silikony! :-) Jenže manžel zahálí, a tak pomůže flaška vína, kominík, pošťák, opravář televize a dokonce i kaktus. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Princ železný ocas (1980) (S01E05)

Tak to je suprový království. Samé silikonové milfky, samej bobr. Jen ty železné tyče to muselo bolet při rytířském turnaji. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Upír šoustá o půl jedné (1980) (S01E06)

Ten ču*ák co ti do ní vjel, je mocnější než Ariel! A bez namáčení. :-) Sice slabší díl, o to více vynikne to veršování. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Max a Moric a jejich ptákoviny ptákovina 1 (1980) (S01E07)

Teda paní učitelová, to je kus! Krásná prsatá macatá milfka. Samozřejmě ve vesnici velice oblíbená. [6. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Série 2 (1981) (S02)

Bordello Bill (S02E01) ***** Sněhurva se vrací (S02E02) ***** Šuk a Hek (S02E03) **** Píchej mě, sestro! (S02E04) *** Mrdin Úd v Kundím lese (S02E05) *** Don Cocote de la Picha (S02E06) *** [16. hodnocení, 1. komentář, 75%] ()

Bordello Bill (1981) (S02E01)

"Dávejte pozor mí banditi, ať mi to nikdo nefoukne z vás do řiti!" ... Nejrajcovnější western a nejlepší parodie na westerny. Holky ze západu jsou hodně vyvinuté a dnes je to poprvé, co se mi líbí i indiánky. Co se týče veršování, tak to je také velice povedené. Možná i nejlépe z těch, které jsem viděl. Opravdu znamenitý díl. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Sněhurva se vrací (1981) (S02E02)

Nejkrásnější, nejprsatější Sněhurka je zpátky! Hurá!!! A zlá královna? Tak ta má v pekle hodně napilno. Naprosto geniální díl. Mnohem lepší než ten předchozí. [13. hodnocení, 1. komentář, 82%] ()

Šuk a Hek (1981) (S02E03)

Ve starém Star Treku byly dobrý čubky. Ale na tyhle nadržený mimozemský milfky fakt nemají. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Píchej mě, sestro! (1981) (S02E04)

Tak tohle je hodně slabý díl oproti předchozím. Zatím ze všech ten nejslabší. Veršování je tu nejméně srandovní a ta nadržená sestřička taky nic moc. Připomíná mi Kelly Madison. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Mrdin Úd v Kundím lese (1981) (S02E05)

Hodně slabý a především bizarní díl. Nebýt toho Robina Hood na liáně co semtam sklátí nějakou tu Jane, tak bych měl pocit, že tohle je celé o zoofilii. Myšák Jerry a paní Jerryová, medvěd atd. to je už fakt dost. [7. hodnocení, 2. komentář, -%] ()

Don Cocote de la Picha (1981) (S02E06)

Don Cocote de la Picha je rytíř smilnící, pro něhož ctnost je fakt španělskou vesnicí. Je to nejdelší díl, což je podle mě na škodu. Trvá 18 minut, zatímco jiné jsou od čtyř do devíti minut. Celé mi to přijde jako kreslená parodie na hrané vintage pornofilmy ze 70. let. Poprvé v seriálu tu uvidíme tlustou ženskou, a to hned na začátku tu paní mlynářovou. Poté tam bude ještě jedna. Ostatní všechny jsou již klasické vyvinuté milfky jako předtím. Ale celkově mi přijde to už jak animačně, tak veršovaně slabší. [7. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Série 3 (1982) (S03)

Fikingové (S03E01) ***** Kundolet XB-1 (S03E02) **** Sedm stopořených (S03E03) **** Princ Železný ocas (Zámek odpaněných panen) (S03E04) ***** Tarzan - Pičí král (S03E05) **** Olymppyjské hry (S03E06) ***** Porno - party (S03E07) *** [12. hodnocení, 1. komentář, 60%] ()

Fikingové (1982) (S03E01)

Viking Vike dospěl a na své lodi uspořádal jednu velkou swingers párty. :-) [9. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Kundolet XB-1 (1982) (S03E02)

Ve starém Star Treku byly dobrý čubky. Ale na tyhle nadržený mimozemský milfky fakt nemají. Je to již druhá erotická parodie na Vesmír. Ta první, Šuk a Hek, se mi líbila mnohem více. Tady je to už spíše více o srandě, ačkoliv v závěru se rozjela pořádná swingers párty. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()