Z pohádky do pohádky aneb Kreslené pornohrátky

všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Pornografický
(1980–1982)

pytlik...

Seriál ze světů oplývajících netušenými fyzikálními a biologickými vlastnostmi, kde velbloud nemá nejmenší problém projít uchem jehly. ()

Frajer42

Animace je zcela bez nápadu, debilní a neustále se opakující smyčka totožných prvků. Ovšem doprovodný komentář je mimořádný trýznitel bránice. Takové perly by klidně snesly i vlastní sborník básní. Autor, či autoři by zasluhovali metál za to, jaké věty byli schopní dávat do rýmů. Ve třetí sérii jsem zaznamenal rapidní úpadek kvality. Poslední dva díly jsou čistě odpadové záležitosti, neboť v nich chybí právě doprovodný komentář, což mi potvrdilo tezi, že animace jako takové stojí za méně než hovno. Nebýt právě dvou posledních dílů, které jsem sjel 8x zrychleně, protože nemám čas ztratit 14 minut života píčovinami o hovně, tak bych pálil 4 kousky. Takto jdu o stupeň níže. Rozhodně se však jedná o kvalitní materiál. Rozhodně se však vyplatí si nějakou hlášku zapamatovat. Můžete se například pokusit na vesnické zábavě pokusit nějaké podnapilé slečně snesitelného zevnějšku dostat do těla jedním ze tří otvorů hláškou: "Milá slečno, vsadím bundu, že dobudu tu vaši kundu!" ()

Kothy

Nemám slov, tohle je prostě masakr. Dřív jsem na tom ujížděl. Nejlepší je, jak se to všechno rýmuje. "Šup tam čertovskýho čuráka. To čumíš, co mám za ptáka! Pak obrátím tě naruby a nacpu ti ho do huby! Jak se mi ten klacek staví, mrdání mě pořád baví." :D ()

Karamanlis

Originálne a vtipné animované porno, parodizujúce notoricky známe rozprávky či literárne diela prostredníctvom zábavných oplzlých rýmovačiek. Toto bol za socíku veľký VHSkový hit, ktorý nesmel chýbať v zbierke žiadneho správneho videopiráta. ()

TheEvilTwin

Legendární série :D Nutno ale říct, že ty nejprofláknutější "pohádky", a tedy Sněhurva a Fikingové, jsou z nich ty nejlepší. Zbytek je takový spíše do počtu a tak nezabaví, nicméně výše zmíněné díly jsou klenoty našeho dětství :D ()

easaque

nostalgické -3* Z nostalgických vzpomínek nemůžu dát nižší hodnocení, i když jde vlastně o prachsprosté kreslené porno, které jsem viděl poprvé na videu ještě v dobách hluboké totality ;-) Co však dává těmto dílkům šmrnc jsou vtipné rýmované dialogy. Do dnes nevím, zda je to vlastně originální české dílko nebo jen tak dokonalý překlad. Nevím, co by tomu řekla dnešní generace, ale v té době to byl pořádný podvratný a převratný nářez ;-) [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

sskrblik

A já už si myslil, že to tu na čéeSeSdé nikdo nedá. Zvrhlá klasická animace spolu s legendárním dabingem. Raritní materiál na závěr nějaké domáci chlastačky. U tohoto díla se nebojím použít výraz, že jako celek je to docela pičovina. Pokud si chcete něco podobného zahrát sjeďte si na uloz.to pro Doom Perverse. ()

Jaro.Krafcik

Poriadne bizárne, ale ak si spomeniem že sme toto ako fagani pozerali s bratrancom, teda iba snehurvu, tu si pamätam dodnes. Dalšie epizody boli pomiešané niektoré otrasné niektoré dobré a zabavili. Vidno že Česi sú perverzní národ, ale klobuk dole vymyslieť niečo také v tých rokoch. Všimol som si niekde aj nemecké názvy. Tiež treba pochváliť uživateľa Zdeny99, trefne pod každú epizódu napísal obsah. Ale inak priemerná zaležitosť a tretia séria už bola odveci. Sám neverím že som toto hodnotil ale sranda musí byť. 3* ()

Pablinho

Kdybych na to nenarazil asi ve svých deseti letech schovaný pod postelí, tak by mě to nejspíš vůbec nezajímalo. Takhle z nostalgie dejme tomu no :) ()

zdeny99

Kreslený seriál plný překrásných macatých silikonových milfek a věčně nadržených železných půlmetrových tyčí. A když to zrovna není na čumandu, tak to vždy zachrání precizní legrační veršování v podání Richarda Honzoviče. Tohle je skvost! [212. hodnocení, 14. komentář, 78%] ()

Wyrdas

V pubertě jsem díky těmto dílům v mobilu byl za super borce. Dnes bych to již vyselektoval, ale těch pět tomu dlužím, za... :D ()

Pete

Ohňostroj trapnosti a bizáru, není divu, že má původ kdesi v Německu. Připomíná to ty naivní nadržené kresbičky, které se většinou nachází na stěnách veřejných záchodků, jen rozpohybované. Tu pravou šťávu tomu však dodává komentář, čtený typickou dikcí Honzovičem, v podstatě neinterpretovatelný. Na počátku 90. let 20. století u nás byl po tomto druhu nevkusné zábavy neuvěřitelný hlad, vždyť vzpomeňme na excesy typu politické strany Nezávislá erotická iniciativa, která dokonce vydávala vlastní magazín NEIreport. Hodnocení lítá od 0 do 100, protože se občas v některých částech nelze ubránit ozdravnému smíchu, a to se prostě objektivně zhodnotit nedá. ()

Wlashack

"Princ Železný Ocas, ač je to k zlosti, celé dny šo**tal, až praskaly kosti... " Je to hrozná hovadina, místy až nechutná, ale za ty verše prostě musím. :-) ()