Trailery, ve kterých se dozvíte pravdu o vašich oblíbených filmech a seriálech. Trailery tak upřímné, že se jich bojí všichni filmový tvůrci i producenti. (skrblik007)

filmmovier

Nevím, kolik dílů jsem viděl, ale nebylo jich mnoho. Ze začátku mně to bavilo velmi, ale po čase mně to velmi rychle bavit přestalo, protože je to víceméně furt to samé dokola a hodně rychle se to okouká. Teď mně nikdo nedonutí vidět ani díly, které bych vidět chtěl, protože jsem na tento pořad získal alergii. Vtipné to sice je, ale jen chvíli, kvalita jednotlivých trailerů je samozřejmě různorodá a některé díly jsou až nepříjemně dlouhé. ()

StanislachKo

So slovom "úprimný" sa v poslednej dobe (a najmä v názvoch rôznych relácií) celkom plytvá, ale Honest Trailers hrdo nesie na čele tento prívlastok a ten sedí jak na šerbel. Je to svižné, zábavné a navyše smekám tiež aj nad faktom, že tie filmy, ktoré takto "parodujú musia mať fakt dokonalo nasledované. Je to dokonca taká dobrá prácička, že si užívam aj keď si robia prdel z nejakého môjho kultu. ()

maseer2

výstižné a hlavně vtipné trefování se do slabin největších filmových událostí poslední doby.. kvalita jednotlivých upřímných trailerů se trailer od traileru liší, ale většina je opravdu povedená a kluci ze ScreenJunkies si za celý tento počin zaslouží rozhodně palec nahoru.. ke zhlédnutí i s českými titulky zde.. P.S.: pro mě je jednoznačně top honest trailer na Promethea, jelikož trefně vystihuje všechny ty nesrovnalosti, nelogičnosti a hlouposti, díky kterým film většinu z nás zklamal.. ()

D.Moore

Kvalita kolísavá, přičemž těch trailerů, o kterých bych mluvil jako o nevtipných, trapných a v několika případech i vypoceně ubohých, je rozhodně více. Navíc jsou většinou přespříliš dlouhé a autoři člověka spíše než o vlastním smyslu pro humor přesvědčí o tom, že mají doopravdy rádi asi málokterý film. ()

Spiker01

Někdy pobaví, někdy spíš ne. Je znát, když kritizují dobrý film a kdy špatný, což se mi líbí. Jedná se v podstatě o bandu geeků, kteří spojí hlavy dohromady a koukaj společně na film, ze kterého se snaží vytěsnit sebemenší hloupost či nesrovnalost. A ten borec, co to namlouvá, má skvělý hlas. Nejlepší trailery : Star Trek: Do temnoty, Batman a Robin, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, Superman 4, Amazing Spider-Man, Stmívání, ()

• Upřímné trailery namlouvá Jon Bailey, jehož hlas je často slyšet i v seriózních trailerech a televizních upoutávkách. (skrblik007)