Po tom, čo boli v Dánsku objavené obrovské zásoby ropných poli, minister zahraničných vecí Thomas Borby (Nikolaj Lie Kaas) chce využiť situáciu a podpísať obchodnú zmluvu s Američanmi. To sa však nepáči tajomnému strelcovi s presnou muškou, ktorý pre svoj zámer využije kontroverznú reportérku Miu Moesgaard (Trine Dyrholm). (sochoking)

chelseaman22

Marná snaha, VY bídní šupáci ze země kralevice Hamleta! Obsadit do hlavní role mužatku s hlasem hrubým jako Krakonoš je vskutku jalové (tedy pokud máte penachim a na filmy se nedíváte pouze brisknímu střihu). Ideální parter pro tuhle dánskou Semenyavovou? No přeci chlípný geofyzik, jež sebou všude vleče pušku s dostřelem na dvacet koňských délek! Až na stará kolena budu otráven zíráním z okna či pomlouváním zlozvyků mladých, tak se začnu učit dánštinu a zároveň se pokusím usadit sirku do pozoru jako ten náš EKO TERORISTA (jež do pračky sype BIO PRÁŠEK, tfuj!)! 45% ()

evulienka3

Kde inde ako v Dánsku mohol vzniknúť film o ekoterorizme. Krajín, v ktorých otázky ochrany životného prostredia sú kľúčovými nie je až tak veľa. Napriek tomu, že to síce nie je veľmi lichotivé konštatovanie, som rada, že je to práve Dánsko. Mám rada ich filmovú tvorbu podobne ako aj filmovú tvorbu ostatných severských krajín a málokedy ma sklame. V tomto prípade sa jedná o zaujímavú sondu do toho, čo môže vyvolať jeden nedodržaný predvolebný sľub. Jediné čo ma mrzí je to, že napriek sľubovanému účinkovaniu Davida Dencika vo filme sa v ňom ani neobjavil...administrátor má zrejme nekorektné informácie v tomto smere. Film napriek tomuto nedostatku zaujal a neľutujem, že som si ho pozrela. ()

klukluka

Strašně slabej film, kterej na sebe strhává pozornost zásadním, protože ekologickým tématem a trojicí slavných tváří z populárních severských projektů posledních dvou dekád. Je to ale banální a až dětinsky naivní. Jsem terorista, jdou po mně tajné složky, kterým se potřebuju schovat, takže co udělám..? Půjčím si auto novinářky, která je podezřelá z toho, že je mou spolupracovnicí. A tak dál, a tak podobně. Původní myšlenka mohla být dobrá, ale je to bídně zpracovaný. Tohle nebrat. ()

Googooplexer

Veľmi dobrý film, Kim Bodnia je frajer. Občas trochu pomalé tempo, ale dáni to ako vždy niečim zachránia. Jeden mŕtvy pes a dvaja ochrankári je ale na ekoteror málo. To deti v Indii a Bangladéši nezachráni. Pes dúfam dostal oscara in memoriam a poslali ho deťom do nejakej zatopenej oblasti v juhovýchodnej ázii :( ()

rt12

Otázka zní, je vůbec možné docílit splnění požadavků pouze protesty? Nebo je třeba zatlačit, tím někomu i fyzicky ublížit a zachovat se nemorálně? Já jsem se na to dívala jako na drama o předvolebních slibech a povolební skutečnosti tedy- špíně. V Čechách je to tradice. Ovšem Dánští voliči se z toho nějak nemohli vzpamatovat a tak pořádali demonstrace a jeden frajer to začal řešit úplně po svém. Vše natočeno bez zbytečností, reálně,věřila jsem, že tak by to mohlo být. Byla jsem vtažena do děje a ani chvilku se nenudila. Kdo očekává nějakou akční ,,štípačku", pro toho to není. ()