Mystérium sexu - Série 4

(séria)
USA, 2016, 10 h (Minutáž: 60 min)

Tvorcovia:

Michelle Ashford

Hudba:

Michael Penn

Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitzgerald, Annaleigh Ashford, Niecy Nash, Alysia Reiner, Mary Birdsong, Rich Sommer, Erin Karpluk, Brian Unger (viac)

Necrotongue

Čtvrtá série sympaticky navázala na třetí řadu, aby se věnovala spíše vztahům mezi jednotlivými postavami, vědecká práce opět tvořila spíše pozadí pro jejich příběhy. I když jsem už v předchozí řadě zjistil, že seriál výborně funguje i bez hlavního zaměření na studii, byl jsem znovu překvapen, jak dobře jsem se opět bavil. Hlavně postava Elizabeth prošla opravdu obrovskou proměnou, která jí určitě nebyla na škodu. ()

kenkaku

na řadě je znát, že byla utnuta násilím. asi nejvíc křičí do světa násilné ukončení seriálu zcela zbytečné drama s Burnonem 10 minut před ukončením celého seriálu... drama které prakticky nemá na rozuzlení děje žádný vliv. seriál se stal vrcholem trapnosti, kdy (nečekaně) VŠECHNY děti zmizí a děj nijak neovlivňují ()

Evan7

zaujímalo by ma, ako to dopadlo s Betty a výskumom homosexuality a s Bartonom a Billom. Ale to sa už asi nedozvieme... Ten koniec mi prišiel ako z telenovely. Celý seriál bol poväčšine o vzťahu Billa a Virginie... ()