Mystérium sexu - Série 3

(séria)
USA, 2015, 11 h 13 min (Minutáž: 53–58 min)

Tvorcovia:

Michelle Ashford

Predloha:

Thomas Maier (kniha)

Hudba:

Michael Penn

Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitzgerald, Annaleigh Ashford, Mather Zickel, Eric Lange, Jaeden Martell, Alyvia Alyn Lind, Peter Douglas (viac)

Necrotongue

Třetí řada seriálu se mi k mému údivu líbila daleko více než druhá série, přišla mi mnohem kompaktnější, nedošlo k takovým výkyvům v kvalitě epizod jako u předchozí řady a řekl bych, že je výsledek srovnatelný s vynikající první sérií, hlavní rozdíl vidím v tom, že se první řada zaměřila více na vědeckou práci, zatímco třetí byla z větší části o vztazích. Obával jsem se, že mě seriál právě proto přestane zajímat, ale tvůrci z něj naštěstí odmítli udělat lacinou červenou knihovnu a já se díky tomu stále výborně bavím. ()

Evan7

Tretia séria mi už prišla ako telenovela. Virginia a Bill si stále nevedia uvedomiť, či majú vzťah alebo nemajú a tak dokola. Mnohé veci okolo nich ma už nudili. Jediný pozitívny posun, ktorý sa mi páčil bol v ostatných postavách, ako lesbička Betty, gay doktor Barton, doktor Langdon. ()

zigy

Návrat ke kvalitě první série, která je jedinečná svou propracovaností dialogů a psychologií postav. Mňam. Fascinující, jak Amíci umí mixovat soap operu a seriál pro intelektuály a historiky. ()

kenkaku

tak tohle prolomilo hranici nekoukatelnosti... debilní skok v čase. další děti "kde se vzala tu se vzala" a hlavně protivnost některých postav je až křečovitá. Vaginie se chová jako štětka - navíc pomatená - a korunu všemu nasadí argument "to dítě si nechám abych si mohla užít výchovu"... spoiler alert: o to díte už do konce seriálu nezavadíme a Vaginie se chová jako náctka bez závazků. naprosto nepochopím ignoranci všech a ochotu "položit kliniku" na základě osobních vrtochů. ()