Mystérium sexu - Série 2

(séria)
USA, 2014, 11 h 33 min (Minutáž: 55–59 min)

Tvorcovia:

Michelle Ashford

Predloha:

Thomas Maier (kniha)

Kamera:

Michael Weaver

Hudba:

Michael Penn

Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitzgerald, Teddy Sears, Annaleigh Ashford, Beau Bridges, Julianne Nicholson, Heléne Yorke, Ann Dowd, Rose McIver (viac)

kenkaku

seriál začíná drhnout... scénář má hrozně pocit že musí prohlubovat postavy a vkládá do děje bludy (všechny děti jsou scenáristický výmysl) a každý zvrat zavání "telenovelou". ()

bubun

Tahle série mě od začátku krutě nebavila, chvílemi doslova iritovala. Samé žvanění, dlouhé významné pohledy do očí či jen tak do prázdna, k tomu ten Sheen, jehož Masters byl v první sérii ještě poměrně zajímavá, ač ne sympatická, postava, ale tady v pojetí jeho postavy a jejího chování tvůrci začali bůhvíproč víc tlačit na pilu, takže pro mě vyznívá už jako otravná karikatura , které její aroganci ostatní tolerují více a déle, než by to podle mě v reálu bylo možné. Mimochodem třetí epizoda, ta byla hluboko pod úrovní i téhle pro mě hodně slabé série. No, v zájmu dokoukání jsem se aspoň kochala výpravou a soustředila se na pěkné dobové kostýmy. Snad ta třetí série bude lepší. ()

venison

S02 - První polovina druhé řady působí mnohem rozháranějším dojmem.. Začátek nepřináší nic nového, některé příběhy jsou zacyklené, drží se dlouho na mrtvém bodě, poté autoři přeskakují události o několik let.. Poslední dva díly přinesly řadu velkých překvapení a rozehrávají tu silná citová dramata.. Poslední díl mi málem urval srdce.. Zatím jsem nic emotivnějšího v seriálu „Masters of Sex“ nezažila.. Vše, co postavy doposud udělaly, tak nyní se jim vrací jako bumerang.. ()

Necrotongue

Celkově jsem s druhou řadou seriálu spokojen, ale na rozdíl od první série jsem tentokrát narazil na nějaké ty nedostatky. Nejvíc mi asi vadilo, že se vytratil výborný dojem z atmosféry vše prostupujícího pokrytectví, otrávila mě třetí epizoda, ve které jaksi chyběl děj a příliš se v ní rozebíraly záležitosti, které mohli tvůrci rozprostřít do více dílů. Obě závěrečné epizody byly ovšem vynikající, přinesly vážná témata a na odlehčení jsem dostal zneužívaného doktora Langhama, což je postava s velkým komediálním potenciálem. ()