Ella a Jonah jsou dvojčata, která žijí u adoptivních rodičů. Jonah je velmi problémový, a tak sourozenci často mění školy. Nyní je rodiče posílají do velmi drahého soukromého ústavu. Uvítá je ředitel Sebastian. Jonah si všimne Megan, která po něm pokukuje. Hned se pustí do rvačky s Landonem, který s Megan chodí. Na Jonaha je Megan milá, na Ellu naopak nepříjemná. Elle pomůže paní Keeganová, studijní poradkyně. Ella bydlí s Kristen, která pracuje ve školních novinách a chystá se odhalit tajemství. Než to stihne, zmizí. Ellu to vyděsí, ale paní Keeganová jí později řekne, že se Kristen vrátila domů. Jonaha varuje spolubydlící před divnými věcmi, které se na škole dějí. Nejprve má strach, ale pak se stane oblíbeným a Landon, Megan a Reiko ho vezmou do party. Povedená trojka spolupracuje s místní čarodějnicí, která požírá duše studentů. Škola se dokonce v překladu jmenuje Perníková chaloupka. Jonah se o čarodějnici brzy dozví, ale kamarádi mu tvrdí, že konají dobro a že patří k nim. Jonah uvěří, ale Ella zjistí něco jiného. Odhalí, že ona a bratr jsou čarodějobijci a že zdejší čarodějnice je zlá. Navíc zjistí, že na této škole studovali jejich biologičtí rodiče, také čarodějobijci. Ella získá dýku, se kterou může zabíjet čarodějnice... (oficiálny text distribútora)

Bloody13 odpad!

Srandovní, jak jedna nejmenovanná televizní stanice (prima cooool) dokáže vysílat poměrné slušné, někdy až výborné horory, a míchá je s takovými majstrštyky. Tahle Mařka s Jendou jsou totiž přímo filmovým dnem. Záběry na studenty před školou, záběry na prostředí okolo kampusu, záběry na vycházející slunce, záběry na zapadající slunce, záběry na noční oblohu, navíc v odporném televizním looku. Mezi tím proběhne vždycky nějaký dialog mezi hlavní dvojící anebo.... čert to vem! Stejně to nikoho nezajímá! Raději přestanu plýtvat vaším a hlavně časem svým, protože smrdutější kupu hnoje byste přehazovali jen těžko. P.S. Těžko uvěřit, že za "hudbou" stojí tentýž člověk, co za Pátkem třináctého. ()

laple odpad!

Z celého filmu si pamatuju mystickýho z poza rohu vyčuhujícího ředitele, bloudění čínanskejch dvjčat v parku s věčným voláním: "halo, je tu někdo" a nechutný umělý modrý nehty ušmudlaný hlavní hrdinky, která si je beztak nechala udělat jen kvůli záběru rozbalvání obrázku Perníkový chaloupky z nějaký začarovaný truhličky. Krom toho si asi režisér neuvědomil, že lidi nejsou blbí a všimnou si toho, když během dvou střihů se ta holka objeví pokaždý v jiným triku a s amuletem, bez něj a zase s nim na krku. Je to prostě tragédie a už to, že o tom jen píšu, je ztráta času. Jo a příběh? Zvracím... ()

Sabrewulf odpad!

I špatné filmy mají svůj subžánr. A tím je NKP- nuda k posrání. Točit takový nudný film, musí být pro štáb včetně režiséra to samé, jako stát 7.5 hodiny u nějaké mašiny ve fabrice. To prostě nemůže bavit. Je to tak nudné, že i jako kulisovka mě to iritovalo. Myslel jsem si, že to dokoukám do konce, protože jsem pořád marně čekal, že se tam něco bude dít, jenže to nešlo, jelikož už jen takový pohled na Erica Robertse, házejícího po holčině baseballové míče, je NEUVĚŘITELNÁ WTF TORTURA! Vypnuto po scéně, kdy (krom efektu zabité čarodějky, za který by se mělo regulérně zavírat do vězení) čarodějka řekne hlavní hrdince: " Pan Sebastian (Eric Roberts) tě dobře vycvičil" - čímž neměla na mysli půl roku trvající tréning, ale již zmíněné házení asi čtyř míčů a jednoho nože. Jen pro opravdové masochisty! ()

Deimos odpad!

TV/// Obsazení 1/10 Děj 0/10 Hudba 1//10 Efekty 0/10/// PLUS: nejlepší je plakát k filmu a ten název, který evokuje jiný film a dává tak naději, že i tohle bude dobré, film pro fanoušky Erica Robertse, kteří ho musejí vidět ve všech jeho 119 filmech, které natočil (natáčí) od roku 2012, jo a závěrečná hudba je aspoń průměrná MÍNUS: to je hodně plusů co? No ale něco jsem tam napsat musel, protože to co jsem tam nenapsal je zákonitě špatné, chcete jmenovat: tak tedy vše co si s filmovým řemeslem spojíte, vše je špatné, ba co víc, vše je nejhorší ve svých kategoriích co jsem viděl, tečka./// Shrnutí: Výsměch všem a všemu. Kandidát na nejhorší film všech dob. Tohle se NEsmí vidět, jinak se filmů jako takových na hezky dlouho zřeknete./// Celkem 3%/// PS: Ono to dokonce vyšlo na Blu-ray. No to je konec. ()

koval45 odpad!

Ať vás ani nenepadne na tu hrůzu koukat. No vážně, to už můžete rovnou skočit šipku do žumpy, vyjde to úplně nastejno. Občas rád koukám na špatné filmy, ale tohle je prostě... nijaký, prázdný, sterilní vzhled, jak ta nejposlednější televizní inscenace a Eric Roberts pořád někde číhá jak úchyl. Nepochopím,. že se tohle vyplatí někomu vyrábět, táková břečka přeci - doufám - nemúže nic vydělat, takže pro prachy těžko. A pro zábavu snad už vůbec ne, podívejte se na ty prázdný výrazy "herců" - nadšení žádný. Nenajdu jedinou maličkost, která by tu za něco stála. Posledních pár minut "filmu" jsem se už smál, ale jenom proto, abych nemusel vzteky vyhodit televizi oknem. Zatím bezkonkurenčně nejhorší sranec, co jsem viděl. ()