Muž stredného veku leží v posteli spomínajúc na svoje početné sexuálne stretnutia. Rôzne spojenia boli náhodnými aférami bez lásky, v ktorých bola väčšina žien rovnako dychtivá po uvoľnení sexuálneho napätia, ako bol aj on. Mužovi sa však nepodarí nájsť naplnenie a ostáva v ňom pocit zúfalstva a beznádeje. (nessbeal)

Enšpígl

Možná hodně překvapím, ale na film jsem nešel kvůli názvu, ale kvůli režisérovi a samozřejmě dnes již legendární scéna ve který je Katarzyna Figura zcela nahá, kdo by si tento pohled chtěl nechat ujít že ? Jinak zase dějově to převratný nějak není, prostě starnoucí chlap leží v pelechu a vzpomíná na své mládí plné všelijakých žen a občas jde položit svému dítěti nohu na postel. Mě to bavilo, protože tam bylo spousty polských hereček a hlavní hrdina byl taky v pohodě. Film má docela dost vtipných momentů, například když mladý Boguslaw Linda zaučuje svého brašku jak se do ženský trefit veme tužku a začně výuku "tady maj ženský břicho, tady zadek, a sem se musíš trefit, co na tom nechápeš" . Jinak jsem ještě v hospodě přemýšlel o ženách v konextu s dopadem tohoto snímku do mé mysli a koukající na rozpitou Tyskii jsem si říkal, že ženy jsou vlastně jako pivo, chceš je strašně ochutnat, aniž by si věděl jakou budou mít chuť a jak druhej den dopadneš. No jo, hold občas jsem hotovej Diogenes. ()

Rockerman

Plejáda krásných a nahých polských hereček v erotické komedii o sukničkáři Michalovi, který vzpomínâ na všechny své lásky. Absenci děje vyvažují některé vtipné scény. Určitě instruktáž Michalova staršího bratra, jak si má počínat při souloži i s nákresem patří k nejlepším. Solidní film, ale příliš jednotvárný. ()

Faye

Nenechte se zmást názvem o porno se nejedná! Možná o trochu erotiky. Michal, dnes manžel a otec rodiny, s hořkostí a smutkem vzpomíná na své milostné aférky. Na zhruba dvě desítky žen a jeho více či méně (spíš méně) zdařilých ehm spojení s nimi. Film rozhodně není žádný zázrak, ale pánové mají možnost se pokochat pohledem na figuru Katarzyny Figura. No a my si s povděkem, při pohledu na „úžasného“ chlapa a ještě „úžasnějšího“ milence Michala, můžeme říct .... mohly jsme dopadnout hůř :- ))). ()