GJ club může na první pohled působit jako obyčejný japonský školní klub, kde se pětice studentů věnuje nejrůznějším mimoškolním aktivitám, ale jeho členky jsou opravdu velmi svérázná parta. Je tu prezidentka Mao, velmi energická dívka drobného vzrůstu, která když se rozčílí, tak vás klidně kousne; její sestra Megumi, velmi vyrovnaná slečna, která jakoby neměla nic jiného na práci, než vařit ostatním čaj a péct dezerty; Shion, šachový mág a vůbec celkově génius, která se však poslední dobou snaží přijít na kloub všem věcem, kterým úplně nerozumí; no a v neposlední řadě i Kirara, milovnice masa, která se ale svým chování často podobá více kočce, než mladé dívce. Že vám připadá, že by takováto parta dívek nemohla v jednom klubu fungovat a mít nějaký společný zájem? No on je tu totiž ještě nováček v klubu, kterému nikdo neřekne jinak než Kyolo! Tento na první pohled úplně obyčejný kluk se velmi rychle stal srdcem celého klubu, díky své dobrotivosti a naivitě je objektem zájmu všech zdejších členek, které si ho často rády dobírají, ale znáte to – co se škádlívá... (Jeoffrey)

Terezinka198

Příjemné anime, u kterého si můžete odpočinout, dát si čaj a ničím se netrápit (jen někdy absurdními vtipy). Po náročném dni to pro vás může být krásná jednohubka. 8/10 ()

Jeoffrey

Opravdu takový milý, sympatický a vtipný počin, u kterého se příjemně relaxuje a dá se i zvládnout za pár hodin jako taková příjemná jednohubka (u mě dokoukáno za dvě odpoledne). Sice to není v žánru slice of life se zaměřením na školní klub, kde se vlastně nic moc nedělá, něčím extra novým, ale mě osobně to prostě sedlo. Příjemná atmosféra, dobré vtipy, hloupé vtipy, absurdní blbosti, ale i povedené a milé okamžiky, kdy jsem u posledního dílu cítil i nějaké ty silnější emoce. Příběh je spíš takovým slepencem různých skečů s některými opakujícími se vtípky (running jokes). Postavy také asi nejsou v rámci žánru něčím novým, možná až na Kiraru, ale neměl jsem problém si na ně postupně zvyknout a oblíbit si je. I ten Kyolo, na první pohled obyčejný mladík verze 1.01, mě bavil! Dokonce jsem si tiše přál umět česat dívkám vlasy jako Kyolo... Moje největší výtka tak nakonec směřuje k hudbě. Nemyslím opening nebo endingy, ty mi nevadily (ale ani nezaujaly), jde mi o hudbu doprovázející jednotlivé scény, která často zněla jak další sbírka Nintendo Gameboy music, což já po pravdě moc nemusím a ani do těch zábavných scén mi to kolikrát nesedne. Zbytek jsem si příjemně užíval a tak i když stejně jako členové GJ klubu nevím, o co v něm přesně jde a co je jeho smyslem, tak vím, co pro mě ta jeho zkratka znamená a jaký je můj dojem. Good Job! 7/10 ()

Palisander

Pohodová oddychovka ktorá snáď neurazí nikoho, kto si potrebuje po ťažkom dni vyčistiť hlavu. Prakticky bez deja, ale na čo aj? Stačí že sa nájde kopa dôvodov keď nie na smiech, tak aspoň na úsmev. PS: Keď raz stretnem skutočnú domácu, moje prvé želanie je jasné :-). ()