Bývaly doby, kdy ninjové sloužili mocným, a byli najímáni pro špionáže a atentáty.. I když se časy změnily, ninjové jsou stále potřeba. V jedné škole jsou cvičeny dívky Asuka, Katsuragi, Hibari, Ikaruga a Yaguu. Jejich úkolem je nejen stát se tím nejlepším ninjou, ale i chrání svitek s tajnou technikou. (ptsd)

Godhaj

,,Go on, Sensei, punish me however you will!“ V anime se moc nevyznám, ale tohle bylo docela sympaticky prdlé. Hodné a zlé holčičí nindžovské akademie spolu bojují megamocnými útoky perfektně nabroušených katan, které ale při zásahu dotyčnou pouze vysvléknou do lascivních pradélek. Mimoto je ale tento seriál plný různých nindžovských a zenových pouček a kdyby nebylo těch děvčat, jednalo by se o smysluplný seriál. Příběh má hlavu a patu, postavy jsou hezky vykreslené a mají své vnitřní pohnutky, což mě docela překvapilo. Oblíbil jsem si hustonindžu starého dědu, který pořád jen krmil děvčata svými suši rolkami. Jen ten závěr jsem úplně nepochopil, k čemu že se to vlastně nakonec dospělo. ()

Palisander

Po zhruba troch dňoch už ani poriadne neviem o čom to bolo. Bol tam mierne úchylný dedko ninja a veľa prsnatých školáčok v oblečení z materiálu mimoriadne biednej kvality, ktoré pomerne často išlo dole behom pár sekúnd. A dobro nakoniec tuším remízovalo ;-). Fanúšikom bojových umení neodporúčam. ()