Student Eita má jediný sen, stát se lékařem. Mimo tvrdé studium má ještě jednu zábavu, a to je jeho fantazie. Do deníku si zapisuje fiktivní příběhy o svém vlastním hrdinství. Co se však stane, když do jeho života vstoupí krásná Masuzu, která tímto deníkem disponuje? Její jedinou starostí je odmítání nekonečného zástupu nápadníků, využije tedy deníku a donutí Eitu spolupracovat. Jeho kamarádka z dětsví, která se o něj určitým způsobem zajímá, vnese do Eitova zatím poklidného života nevídaný zmatek. (Tsukikage)

yenn

Medicína, toť Eitův jediný cíl. Svému snu dostat se na státní univerzitu obětuje vše: Každou volnou chvilku věnuje studiu, přátel má pomálu a partnerskými vztahy opovrhuje. Jen se občas nechá unést bujnými představami, že je udatný rytíř čelící drakům, vynikající kytarista a podobně. (Inu, čúnibjó je třeba kout, dokud je žhavé.) Spolužačka Masuzu přitahuje téměř vše lidské s chromozomy XY, leč sama o hlubší city nestojí a neustálé odhánění nápadníků ji obtěžuje, a tak požádá Eitu, aby se stal jejím přítelem na oko. Odmítnutím se nedá odradit a přejde do útoku vydíráním deníkem, do nějž si Eita zapsal produkty své čúnibjó fantazie. Kopanec do zadku doplněný hanlivým výrazem by byl nejlepším řešením. Vilné představy občasného dotyku dívčího těla by též našly pochopení. Náš trumbera však pouze se skřípěním zubů podlehne a stane se onucí. Lze očekávat, že on i ona přes nástrahy rýsujícího se harému dospějí časem k poznání, že láska není tak špatná věc. Jen mi není jasné, proč k tomu Eita potřebuje prsatou albínku, když má doma každou chvíli svou lolitkoidní kamarádku z dětství. Blba a pindu více než dva díly nesnesu. 3/10 ()

Ragefyre

Svoj účel Romantického Anime to spĺňa, je ich milión horších ale obávam sa že lepších a originálnejších, ale mne sa to páčilo, na oddych akurát... ()

Palisander

Pomóóóć! Neviem si vybrať... Dúfam, že mi Eitova teta v ďalšej sérii pomôže ;-). // Dejovo priemerné, ale slečny sú milé-zlaté (väčšinou) a každá používa iné "zbrane", takže pozerá sa to dobre :-). ()