Prízrak zmiznutej

• Česko Přízrak zmizelé (viac)

Těhotnou ženu s psychickými problémy začne pronásledovat duch zmizelé dívky. Donutí ji to tak pátrat ve své minulosti, což ji přivede k děsivým odhalením... Bianca je v pátém měsíci těhotenství, šťastně vdaná, těšící se na své miminko. Má za sebou ale psychické zhroucení po několika předešlých potratech. Tentokrát je vše v pořádku, až do doby, kdy Bianca skoro všude vidí podivnou ženu s mokrými vlasy. Nejdříve se domnívá, že se opět ke slovu hlásí její mentální nemoc. Když ženu uvidí v televizi a zjistí, že je pohřešovaná, pravděpodobně zavražděná, začíná uvažovat o nadpřirozených jevech. Kvůli její předchozí psychiatrické léčbě jí ale nikdo nevěří. Navíc žena začíná vyhrožovat, že ublíží jí i jejímu dítěti, proto Biance nezbývá nic jiného, než aby sama zjistila, o co pohřešované ženě jde... (TV Nova)

korbitch22

Tahle novinka by se dala shrnout dvěma slovy a to ,,podělaná nuda´´. Příběh je snad nejtuctovější, co jsem za posledních několik let viděl, předvídatelný a v roce 2014 to působí jak nějaká epizoda ze seriálu Colombo normálně.Lekačky možná dvě.Herci nepříjemní a hlavní hrdinka mluví jak mongoloidní kurva, co kouří mafiány za nocleh v nějaké favele.Strašně špatný a hlavně neskutečně zbytečný film, který natočil režisér s absolutně nulovým talentem.Až se k tomu dostane víc diváků, půjde to rapidně dolů.Jediné pozitivum je výtečná práce se zvukem, ale to už je u hororů v téhle době snad už samozřejmost.Jak se má kariéra výtečného herce posunout někam kupředu, když pan Ventimiglia bere role v tak nudných bracích a co v tom dělá Andie MacDowell už nepochopíte vůbec.15%. ()

Sabrewulf odpad!

Srajda, která má tu neskutečnou DRZOST, přijít v roce 2013 s námětem, který je tak strašně okoukaný a neoriginální (i zpracováním), že by z toho jeden blil. Možná člověku, který žije celý život pod balvanem v jeskyni a vyleze, aby se na tohle podíval, se to může líbit. A jako bonus hlavní hrdinka, která je v ksichtu odporná a strašidelnější, než jakýkoliv bubák. ()

Arsenal83

Film, ktorý vôbec nevyužil svoj potenciál. Toľko možností na ľakačky, desivosť, strach pod kožou a nič z toho. Asi to s herečkou, ktorá je vernou kópiou Jasmíny Alagič, rovnaký ksicht, rovnaká afektovaná mimika, len hindusitické znamienko na čele, ani nebolo možné. Film mal navyše plno možností na prekvapenie, ale všetko indíciami odhalil vopred. ()

George Stobbart

Tehotnú ženu s psychickými problémami začne prenasledovať duch nedávno zmiznutého dievčaťa, ktorý ju privádza k nečakaným, no zároveň nebezpečným odhaleniam... Pekne spracovaná, no dosť vyčerpávajúca hororová novinka, ktorá sa snaží vyzerať múdrejšia než je. Pritom však len varí z už dávno vyvarenej vody, väčšinu toho, čo sa udeje divák buď čaká alebo tuší a nasilu prichádzajúce zvraty vyznievajú často rozporuplne, až trápne. Nič moc teda. ()

hous.enka

Horory o těhotných mám ráda, protože většinou nebývají vůbec špatné (ty horory). Přízrak zmizelé ale není horor v pravém smyslu slova, jde spíš o thriller s prvky hororu, protože jsem se teda nelekla ani jedinkrát. A taky kdyby to nebyla hysterická Rebecca Da Costa, ale přirozená Jesica Alba, hodnotila bych výše. Tady mi zkrátka bylo jedno, jak to s dítětem dopadne, kdo koho zabil a kdo koho zabije. No a Jess... to je prostě pořád Jess z Gilmorek, i když už je teda dost starej (proboha, fakt je mu už osmatřicet??), ale pořád má stejnej kukuč. ()

• Natáčelo se v americkém státě Georgia, ve městě Savannah. (Terva)