Elizabeth a Paige se vracejí domů po drsném zážitku, přestože je Paige v šoku, má spoustu doplňujících otázek. Dennis Aderholt jde dále po stopách poštovního robota a je za své odhodlání odměněn. Philip se sejde s Williamem, u něhož se projevují morální zábrany. Oleg se nečekaně rozhodne znovu sejít se Stanem, kterého tím velmi překvapí. (Necrotongue)

Necrotongue

Ve dvanácté epizodě se tvůrci opět rozšoupli a rozběhli hned několik dějových linií, přičemž předpokládám, že budou mít přesah do páté řady, takže si na jejich rozuzlení pěkně počkám. Napětí každopádně stoupá a já čekám, že se v závěrečné epizodě dozvím, jak to dopadne s Williamem. ()

chozze008

Jako zřejmě chápu už teď na konci sezóny, proč dělají z chytré Paige v otázce špiónů takovou blbku. Ano sedne to nakonec do scénáře předpokládám, ale postrádá to jakoukoli logiku. Jí měli pustit Jamese Bonda, případně jí dát knihu pamětí nějakého ex-špióna. Mě už to fakt leze na nervy, mi připadá, že věčně jen koukám na to jak Paige pokládá další stupidní otázku. Doufám, že v další sezóně se scénaristé trochu polepší (nebo ať radši chcípne, do háje). ()