Deprimovaná Martha se chystá opustit vše, co zná a miluje, zatímco se Elizabeth stále více sbližuje s Young Hee. Gabriel sdělí Philipovi, že jeho syn ukončil svůj afghánský turnus, a Elizabeth se, ve snaze vcítit se do Philipova myšlení, zúčastní semináře EST. Přesto nebo právě proto dojde mezi Jenningsovými k další ostré výměně názorů, Elizabeth musí navíc Paige připomenout tvrdou realitu a Lisa se začíná vymykat kontrole. (Necrotongue)

Necrotongue

Osmý díl jsem musel ohodnotit plným počtem hvězdiček, přestože jsem přišel o svou oblíbenou postavu. Odehrálo se mnoho podstatných záležitostí, které budou mít vliv na další dění, proběhly i zajímavé interakce mezi jednotlivými postavami. Gabriel mě v závěru vyděsil sedmiměsíční pauzou, ale ulevilo se mi, když ji tvůrci vmáčkli do pár vteřin, lépe by to nezvládl ani David Copperfield. ()

warrenur

Tak scenar, ktory som si predstavoval s "extrahovanou" sa nastastie nenaplnil, hoci je tragicky inym sposobom. Zaverecne Page-ino "hlasenie" bolo mrazive, Elizabeth si tymto zrejme definitivne uvedomila, ako to s nou zmrvila. ()