TV spot 1

mardun

Byl jsem na predstaveni v divadle a nemelo to chybu. Brecel jsem smichy. V divadle jeste lepsi nez v TV. v Tv si nenecham ujit jedinou epizodu a shledl jsem i originalni serial Irske TV. Britska z BBC je bezkonkurencni. Brendan O'Carroll je frajer a cela jeho opravdicka rodina, ktera v tom hraje je SUPER !!! Jo a jinak to s Extras nema nic spolecneho a ani se mi pri sledovani nevybavil. A ze si Brendan protlacil do vysilani svou rodinu? ona uz hrala v originalni verzi na RTE. Brendan O'Carroll, ktery je i autorem se inspiroval svou matkou a vlastne prvni Mrs, Browne byl film s Anjelicou Houston myslim z roku 1999 Agnes Browne a dokonce ho sama Anjelica Houston rezirovala. ()

Splasher

Rozhodně nejsem jedinej, komu se při sledování Mrs. Brown's boys vybavil seriál Extras s jeho sitcomem "When the whistle blows." Tam si Andy stěžuje na produkci BBC, jak mu postupně přetváří jeho dítě. U MBB mi to přijde naopak. O'Carroll si například dokázal prosadit do obsazení rodinné příslušníky. Zbytek si je velmi podobný. Tedy paruka a jednoduchý humor, který se často ani nenamáhá s dvojsmysly. ___ Značné části publika to očividně stačí (například i letošní reprízu první série sledovalo více než 3 milióny lidí), ale že podlehla i porota BAFTAs ... bez komentáře. Abych jen nekritizoval, tak samotný O'Carroll svojí roli zvládá velmi přesvědčivě. No vždyť paní mámu Brownovou hraje už řadu let. Prý i test irské Mensy zvládl velmi dobře. ()

llydeb

Na rozdíl od většiny komediálních seriálů Mrs. Brown´s boys nepřehlíží témata jako domácí násilí nebo nemohoucnost ve stáří. Příjemně lidské a pořádná legrace! ()

..Lucas..

Ne každému sedne tenhle typ humoru, ale mně se Mrs. Brown's Boys líbí. I když je to občas přepálené, najde se zde spoustu výborných scén. Vtipné jsou především scény, které herci pokazí - ze seriálu se nevystřihnou, právě naopak, jsou součástí, což jsem jinde neviděl a hodně se mi to líbí! ()

wamaku

Skvělý sitcom, s živým publikem i zanechanými "bloopers", jsou díly kdy se celou dobu hlasitě směju, a je jich díkybohu většina. ()