Koncert Karla Gotta

(koncert)
  • Česko Karel Gott 2012 (viac)

Záznam koncertu z pražské O2 Areny, kde si s Mistrem zazpívaly i Monika Absolonová, Gabriela Gunčíková a Dasha. Jedinečný zážitek, tak to je záznam koncertu Karla Gotta z roku 2012. Připomeňte si známé písně skvělého zpěváka a několikanásobného Českého slavíka. Velkolepá show, patřící dodnes ke skvostům české hudební produkce, je prosycena nejlepšími pěveckými výkony, instrumentální okonalostí a úžasnými efekty. Na koncertním pódiu si spolu s Mistrem zazpívaly Monika Absolonová, Gabriela Gunčíková a Dasha. (TV Barrandov)

arcticsky

Většina písní Karla Gotta se mi nelíbí, ale čistě technicky vzato je to i ve svém věku opravdový formát. A k tomu ta decentně, nicméně moderně znějící kapela a můžu konstatovat, že to byl příjemný zážitek. A k těm třem zpěvačkám, které se pokusily o duet s Mistrem - nejlepší byla Absolonová. ()

Martyna

Jak sny o mořích, jak lampy v sále, svíčky dohoří… Na tomhle turné jsem to slyšela naživo a samozřejmě, že to pro mě byl svátek. Pamatuju si holky křepčící na Lady Carneval a hlavně to, jak nám shromážděným pod pódiem Karel Gott mezi přídavky s úsměvem tiskl natažené ruce. Koncert s povedeným albem Dotek lásky za zády a předposlední vánoční turné, což jsme samozřejmě nevěděli. ()