Dylan požiada Normana, aby sa k nemu nasťahoval. Norma varuje Emmu. (SkyShowtime)

LachtanShows

Na tomhle seriálu se mi zamlouvá zejména to, jak dokáže člověka mást v tom, kde tkví ty největší hrozby a situace, co by si jiné projekty nechávaly až na sezónní finále, se nebojí dávkovat v půlce série. Tak se udržuje divákova pozornost a zvědavost! ()

Trevor

Skvelý komentár Tryskomyši, v poradí ešte len šiesty rovnaký Vás určite navnadil na tento výnimočný seriál. Norman presvedčí Normu, aby neišli na políciu hneď, ale dali čas čínskemu dievčaťu na zotavenie z traumy. Norma chce získať od zástupcu šerifa Shellbyho opasok, pretože pri prehliadke, ktoré by nasledovala po udaní zástupcu zato, že dievča väznil by ho polícia mohla objaviť. Dylan sa však s Normanom vyberú hľadať opasok na loď, kde zástupca dievča väznil a Norma zatiaľ čaká doma, kde ju navštívi zástupca Shellby. Ten v moteli objaví čínske dievča a včse, keď sa vrátia Norman s Dylanom ich spolu s Normou odvedie do domu, kedže dievča mu ujde. V dome má Norman jeden zo svojich výpadkov a napadne zástupcu Shellbyho, ktorého pri následnej prestrelke Dylan zastrelí. Dylan chce polícii povedať pravdu, avšak Norma mu povie, ako to bolo so smrťou Normanovho otca a prečo sa snaží Normana za každú cenu chrániť. Vynikajúco spracovaná epizóda s výborne zvládnutým podaním Normanovho pohľadu nikam. ()