V moteli sa ubytuje špeciálny hosť. Manželstvo Sama a Madeleine sa dostane na križovatku. (SkyShowtime)

Trevor

Emma oznámi Dylanovi, že Norma spáchala samovraždu. Naštvaný Dylan zavolá Normanovi, ten sa však o okolnostiach matkinej smrti s bratom odmieta baviť. Marion sa ubytuje v moteli a Norman je k nej veľmi milý a dokonca ju pozoruje cez dieru v stene. Povie jej, že pozná Sama Loomisa a že je ženatý a kde býva. Naštvaná Marion zdemoluje Samove auto. Po návrate do motelu ju Norman prehovorí, aby čím skôr odišla z mesta. Obáva sa toti, že "matka" ju bude chcieť zabiť, najmä potom, ako ho presvedčila, že je "skutočná". Marion hľadá v moteli Sam, nenájde ju však a tak sa rozhodne, že sa po náročnom dni aspoň osprchuje. To sa však neukáže ako práve najlepší nápad. V čase, keď sme všetci očakávali sprchovú scénu tvorcovia seriálu opäť raz ukázali že vedia ako prekvapiť. Sprchovej scény sme sa dostali až o čosi neskôr, v dobrom hudobnom prevedení. Aj kvôli protagonistom nebola tak úchvatná ako s Hitchcockovho Psycha, bola však iná. A potešilo, že seriál nevykráda filmovú či knižnú predlohu do poslednej bodky. ()

Tryskomyš

Emma zjistí, že Norma Batesová je mrtvá. Sdělí to Dylanovi. Marion dorazí do motelu.. Norman jí řekne, že Sam Loomis je ženatý, a ona se jede přesvědčit k němu domů. Při hádce matka Normana nutí, aby uznal, že je skutečná. Norman vycítí, že matka bude chtít Marion zabít... ,,Nic se nevyrovná tomu, když blázen prohlašuje, že má jasno´´. ()