Skeč show uváděná živě před publikem dvojicí beat boxerů se stálým okruhem jejich hostů. Studiové scéně dominuje obří velkoplošná obrazovka, na které spolu s hlavními hrdiny sledujeme mystifikační, satirické pásmo fiktivních soutěží, muzikálů, seriálů a filmů. (oficiálny text distribútora)

Radek99

Sympatický pokus partičky kolem pořadu Na stojáka o novodobou Českou sodu, který ale zůstal stát tak někde na půl cesty... Chybí jednak Čtvrtníčkův šmrnc a hlavně adekvátní kvalita formy zpracování, v režii Karla Janáka bohužel studiová Neshow vypadá jak poloamatérské první díly legendární ,,sody" z počátku 90. let. V roce 2012 bych si třeba parodii reklamy představoval natočenou přeci jen trochu víc sofistikovaněji... ()

Fixa

Docela mě mrzí, že zůstalo jen u jednoho dílu. Alespoň jsem další neobjevil. Herci jsou skvělí a hl. představitelé jsou mistři svého oboru. Konkrétně u nich jsem se víc, ale nasmál v pořadu -Na stojáka. Nicméně si myslím, že v dalších dílech by se objevilo spoustu skečů, které by si získalo své publikum. Vždyť ani Česká soda neměla úplně všechny scény vtipný. To prostě nejde, aby se člověk hurónsky smál u všeho. Vždycky se objeví hluchá místa. Když, ale koukáte na pořad z několika díly, vrejou se vám do hlavy jenom ty dobré scénky a nad zbývajícími jen mávnete rukou... Věřím, že v dalších dílech by se ukázalo, že pořad stojí za zachování, leč bohužel. Zde pilotní a asi i poslední díl - NESHOW ()

fabecc1222

Jeden z těch pořadů, kdy z plánované série zůstalo pouze u jednoho, v tomto případě Silvestrovského dílu. Obecně si myslim, že tenhle typ skečových pořadů už je v podstatě za zenitem, ale tady se to sešlo a  možná dobře, že zůstalo u toho jednoho výborného dílu, a nemohla tak vlastně nikdy kvalita pořadu upadnout :D Tenhle Silvestrovský speciál se opravdu povedl, a já ho dávám pravidelně na Silvestra rok co rok. Dobově je to pochopitelně rok co rok méně aktuální, ale kdo si tehdejší věci pamatuje, tak ho pobaví i dnes (Opencard + Dneska už i Okamura, což tehdy neměli ani pořádně tušení :D). Supermarketová písnička je neskutečně chytlyvá, a jedna z nejlepších parodických písní, co se u nás kdy natočili.  "Jsem Robin Hood, bohatým beru, chudým dávám - "Ale já to nechci" - Drž hubu!" ()

freddy

Tady mi nezbývá nic jiného než tvůrcům zatleskat a říci bravo, protože takhle hodně a takhle hlasitě mě už žádný český pořad dlouho nerozesmál. Ať to byla reklama na hypotéku od Konvenčky, parodie na pořad Den D, reklama na supermarkety nebo upoutávka na film "Líbáš jako Poledňáková", pokaždé jsem se bavil a smál hodně hlasitě. Konečně se na českých obrazovkách objevil nový zábavný pořad, který mě ani vteřinu nenudil, který mě dokázal zaujmout a pobavit a u něhož mám pocit, že si nemůžu žádný další díl nechat ujít, pokud tedy nějaký další díl vůbec bude. Pokud tohle byla jen jednorázová záležitost (žádné další díly zatím v programu ČT avizovány nejsou), tak to budu vnímat jako hodně promarněnou příležitost ze strany ČT. Já jsem zkrátka nadšený a budu doufat, že pořad bude mít pokračování, za první díl ale nemohu jinak než udělit pět hvězd. ()

Big Bear

Chvilku mi to připadala jako Česká soda, snad díky těm reklamám. Bohužel mám dojem, že těmto formátům (nikoliv one man show), ale takto cele komponovanýcm scénkám už odzvonilo. Jediné u čeho jsem se opravdu bavil byla parodie na reality show ČT a Open card :-). Než toto v celku, raději jednotlivé skeče na HBO nebo už i snad Prima Comedy Club. * * * ()

• Úvodní znělka je celá udělaná pouze „na hubu“, tedy pouze za použití úst, ačkoli zní mnoha melodiemi, nástroji a bicími. Její autor En.dru je vicemistrem světa v loopingu. (..Lucas..)