Metallica: Quebec Magnetic

(koncert)
  • USA Metallica: Quebec Magnetic
všetky plagáty

Koncertní klenot Quebec Magnetic je unikátním, precizně zpracovaným záznamem legendární show. Takhle hraje kapel na svém vrcholu... „a na ničem jiném nezáleží.“ (Atlantis Entertainment)

PamelaJJK

Naprosto dokonalá show, která Vás uzemní jako Rocky pravým hákem... Koncert má úžasnou atmosféru, dokonalý drive a tempo a neskutečný tah na branku. Člověk jen může litovat, že tam nemohl být. Metallica tímto může opětovně zavřít hubu všem, kdo jí haní a pomlouvají, že už to není ono... Je to ono! Je to PŘESNĚ ONO!!! A málokdo se na ně chytá... Tak bylo, je a doufám, že ještě dlouho bude... Prostě vydařený a pohodový koncert. Všem vřele doporučuji. ()

Satan

Poslední ohlédnutí za Death Magnetic tour natáčené na návštěvě v Quebecu...velmi dobrý setlist a výběr nejnovějších písní jiný než v Nimes (My Apocalypse a Judas Kiss potěšili asi nejvíc), akorát ten Lars už začíná kapelu povážlivě brzdit. Sype se mu tempo, svoje hraní až příliš zjednodušil a dvojšlapku snad úplně vynechává. Každopádně nikdo nebude mít tak úžasný zvuk kytar jako Metallica...Het zase válí a obrazově je to lahůdka, byť pár hluchých míst (zbytečně) tu je - příliš velké detaily, blur atd. Jacquoille: nepřečet, nechytračím a nejsem hudebně hluchý...tak dobře, vynechává "dva kopáky", výsledek zní stejně suše, popř. nepřesně ()

Andersis

Od dob Black alba to šlo s Metallicou z kopce a hlavně s Larsem který není schopnej zahrát svoje skladby tak jak mají být !! Někdy to působí opradu ........................ no................. debilně. PS: Doufám, že album Death Magnetic výjde zremastrované, protože ten zvuk je opravdu, ale opravdu příšerně přepálenej a zhuštěnej. ()

Mire

"Quebec Magnetic" síce nie je natočený takým epickým štýlom, ako starší záznam "Cunning Stunts", ale koncert je to opäť excelentný. Som rád, že sa nešetrilo skladbami z vtedy aktuálnej dosky "Death Magnetic", ktoré naživo evidentne fungovali, pretože na turné k "St. Anger" sa do playlistu horko-ťažko prepracovali dve-tri pesničky z menovaného albumu. A keď sa k novému materiálu pridajú také šupy, ako Shortest Straw či Damage Inc., je vymaľované. ()

jojinecko

Koncert, ktorý má gule a ktorý naplno využíva finančné možnosti skupiny, takže perfektná práca kamier je samozrejmosťou. Vcelku prekvapil playlist, kde dominuje posledný album, ktorý je síce kalkulom jak sviňa, ale nás old-school fanúšikov, ktorý na Metallice vyrastali musel (resp.mal by) potešiť... Btw Lars Ulrich je arogantný badass. ()

• Lars Ulrich jako zakladatel kapely a člen je veřejností i kritiky často kritizován a označován jako špatný bubeník. (JirkaLexa)