Všichni kandidáti dostanou stejnou šanci získat vaše sympatie i se úplně znemožnit. Přímá volba prezidenta, to je příležitost pro přímé otázky. Ptá se Markéta Fialová. (oficiálny text distribútora)

kulyk

Zhovadilé, až roztomilé. Hlavní dva dinosauři nepřekvapili, kromě Karlose, který si prostě musel kydnout na prdel, tudíž vyjádřil nemohoucnost a prosral volby. Vzhledem k běžným kvalitám výblitků této bulvarovize se vlastně jednalo o mírný nadstandard. Lila bréca byla na prd, ovšem nemajíc zkušeností s podobným typem diskuzí mohla propadnout ještě níže. Výběr hostů - podporovatelů byl na kom? Pokud si je nahnali sami kandidáti, mnohé to o nich vypovídá. Konečný se se slovy vypořádal docela solidně, K.O. rozhodně neodpadl. Hůlka se při blábolení od věci zaplaťslinivka opilecky nezeblil, Rusnok se patrně prošplhá na post guvernéra ČNB. Zlatuška je krpatý homosexuální kokot, Matýsek Uprtů pouze potvrdil, co si o něm léta myslím. Slizoid. Ale Čvančadlo, to se stalo ze dne na den naprostou hvězdou všech čudel! Takhle trapně přehrávat jsem neviděl ani Jůheláky, budiž jim země lehká. Šmarjá panno, a to by ještě chtěla nasazovat toho svého tancmajstra do soubojů - dokonce tvrdí že je muž - láska má vážně velké oči. ()

Pepinec odpad!

Fialové dámě bych doporučil přesedlat na moderování ženského plážového volejbalu. Jednak by se na ní nikdo nemusel koukat a jednak by i po vypnutí zvuku hra samotná zůstala pořád stejně krásnou. Absolutně nezvládnutý pořad a já se jen divím některým kandidátům, že do něj lezli hned dvakrát... ()

Peytl odpad!

Škoda, že taková televizní taškařice bude k vidění jen jednou za pár let, každopádně bych rumunským majitelům tv Noha doporučil, aby s předstihem angažovali hysterickou Čvančarovic pizdu a opět nějakou ultra nestrannou pyču s jakýmkoliv barevným příjmením, politickým přehledem a invencí čerstvě vykopané brambory. I já se připravím předem a budu ten DEN pendlovat mezi zaflusanými hospodami a vyvolávat jméno soudce Berky (rozklíčování souvisí s bydlištěm respondenta, tedy mě), abych se mohl dramaticky a blábolivě vyjádřit k jednomu z kandidátů. Amatérismus nejhrubšího zrna, trapnost a stupidita, která by zlomila krk i kdejakým regionálkám, toť politická kultura hraběte Draculy v podání českých hovad od střelnice. ()

5150

Špatná dramaturgie pořadu, vesměs hloupé otázky, slabá moderátorka. Prostě o dvě třídy horší než debatní pořad na ČT k volbě prezidenta. ()

Lukoboss odpad!

Asi jsem tady ještě nehodnotil nic politickýho, ale tady si to neodpustím. Tento pořad Novy byl jeden velkej amatérismus, paní Fialová na to absolutně nemá, aby takový diskuze vedla. Vůbec tady nebudu hodnotit vystupování kandidátů, politický názory, jejich kampaně atd., ale tu ubohou frašku, kde se ptají na to, jestli byli někdy nevěrní, jestli řekli někdy sprostý slovo anebo jaký je jejich manželství. Bulvár hadr... a to nemluvím o živých vstupech z hospod, aby nám místní štamgasti sdělili svá moudra. ()

Paity

Markétu Fialovou si patrně TV Nova drží pro její zvýšené schopnosti při prezidentských setkáních, jinak si její další angažmá na obrazovce nedokáži příliš vysvětlit. ()

Dino13 odpad!

V kontrastu s ČT a Moravcem absolutní odpad. Zde jsem souhlasil se Zemanem (poprvé a zatím naposled), když na konci pořadu Fialové ironicky řekl následující: ,,Děkuji TV Nova za probrání podstatných témat." ()

Mahonney odpad!

Ten odpad nepřísluší jednotlivým kandidátům, ale TV Nova, pí Fialové, celému tomu nápadu s hospodskými vstupy a také pí Čvančarové, jež nepochopila Zemanův vtip a urazily ji historické skutečnosti, které vyřkl pár dní nazpět. Shrnuto - všichni tito jmenovaní ukázali jak jsou ubozí, popřípadě hloupí. ()