SonGokussj

Musím uznat, že jakožto jde o reklamu, tak jde o reklamu velmi povedenou. Ani ne tak tématem, jako spíše dějovým spádem a pružností tohoto snímku. Vše se točí okolo pojízdného Ramen shopu, který je proslulý svou legendární chutí onoho menu. Dívka Nico po nudném filmu v kině uslyší onu melodii a nasedne do nejbližšího auta, které uvidí. V něm potká dva fešáky, kteří jí vypomůžou za jejím snem. Celé krátkometrážní anime je poté jen o honičce, která samozřejmě, jak to tak bývá, dopadne dobře a všichni se s chutí napráskají. Výsledný znak na dne prázdného talíře mluví za vše :-) Nejvíce se mi tam líbí položení do onoho světa, kde je Tokio rekonstruováno na pohyblivé puzzle, kde nikdy nevíte, jak bude za hodinu vypadat. A kolem března 2013 možná bude i celý film / speciál / seriál... Nechme se překvapit :-) Sympatické je to dost. 80% ()

Starletka

Úplně normální reklama na auta, akorát delší a anime. A jenom kvůli tomu ji za nadprůměrnou považovat nebudu. Jinak zajímavý nápad a pěkná animace. 5,5/10 ()

DaweForeman

Musím uznat, že to má určitý vtip, i když příběh je trochu šílený. Každopádně se jim povedlo ono futuristické prostředí. Kdyby trochu zapracovali na animaci, hodnotil bych o hvězdu víc. ()