Tommy vyhlašuje příměří a setkává se s Jimmym McCavernem. Rýsuje se výnosný obchod. Aberama má možnost dát přednost lásce před pomstou. (Netflix)

Kaka

Škoda tak špatně koncipované dějové linky, kde hraje prim politika. Má to pár výživných momentů, ale vesměs je to topení se v politických plcích, které nezachrání ani extra charizmatičtí představitelé. ()

Azurovydrak

Ukázkový příklad toho, že nepotřebujete velkolepé zvraty a přestřelky, abyste vybudovali skvělý díl. Většinu tvoří dialogy, ale v neskutečně hutné atmosféře, že by se dala krájet. Ústřední lotras se stále naplno nevybarvil, což je příjemnou změnou. Večírek s baletem byl krásný sám o sobě a navíc mě i (snad) zbavil jedné blonďaté nány. Přesto kraluje scéna, kde Tommy překousne svoji hrdost a svěří se Adě, že sakra není v pořádku. Třeba ještě není pozdě... ()

Necrotongue

U nás si zvou pracháči na své oslavy zpěváky, zpěvačky nebo i celé skupiny (velmi často pochybné kvality), pokud jste ale opravdu při penězích, pozvete si balet. Tomu říkám večírek na úrovni- opium, kokain a brandy ze startu, později hostina, balet a na závěr nějaká ta střelba. Co víc si člověk může přát? ()

Trevor

Za Tommym a Arthurom prichádza číňan Brilliant Chang, ktorý im ponúkne možnosť obchodu s ópiom. Jeho súčasťou sa stávajú aj Billy Boys a tak Tommy s Jimmom uzavrú prímerie. To je vykúpené prísľubom sobáša Polly s Abermanom Goldom, pretože ten chce Bennieho pomstiť za každú cenu. Úlohu dohliadnuť nad obchodom dostane Michael, ktorého Tommy na radosť Polly vezme naspäť do Shellby company. Tommy pokračuje aj v obchodovaní s Mosleyom, ktorého pozve na večierok spojený s baletným vystúpením Labutie jazero v rezidencii Tommyho Shelbyho.Vystúpenie má však tragický koniec...ktorý nakoniec až tak tragický nie je, pretože Linda mi liezla zo všetkých Shellbyových na nervy určite najviac. A myslím, že Gina jej bude úspešne sekundovať. ()

ALIENka_

Sakra můžete mi někdo do prdele říct, jak je možný vytvořit takhle geniální věc? Mozek tvůrce seriálu bych fakt chtěla mít. Tenhle seriál prostě nikdy neztrácí tempo, Tommy musí řešit milion věcí najednou a pak se mu tam objeví ještě Číňan a další milion problémů. Bohužel Linda, která mě doslova sere od tý doby, co se v seriálu objevila poprvý, přežila kulku (ale že jsem si to užila sakra, konečně dostala svojí dávku karmy), takže očekávám, že mě bude srát celý zbylý 2 díly. Hodnocení: 10/10 ()