Přichází dvacátá léta, byznys vzkvétá a zločinecký boss Tommy Shelby rozšiřuje svoje podnikání – a míří na nebezpečné území. (Netflix)

mzss1

[80%] Opět slušná série. První byla o něco lepší, ale tato druhá moc za ní nezaostává. Opět jsem se nechal pohltit postavy a celkové atmosféře, která je skvěle dobově zasazená. Cillian Murphy mě baví víc a víc. Jen tak dále! Jsem zvědav na třetí sérii a podrobný koment udělám až uvidím všechny epizody! ()

vyfuk

Celá druhá série už pro mne byla nekompromisní. A to v tom ohledu, že když se tam dělo hovno (což bylo skoro pořád), tak jsem přestal být umírněná kravička a začal jsem snižovat hodnocení. Seriál je vlastně doplněn dokonalých soundtrackem, když jsem nad tím tak zamyslel, ale k čemu to je, když scénář psali největší pruďáci od Daredevila? Tenhle seriál má vskutku dobrej potenciál. Zažil jsem super epizody, které mne i bavily a to je asi i důvodem, proč tomu furt a furt dokola dávám šanci, i když mne to skoro vůbec nebaví. Ale jde o to, že 6 dílů o 55 minutách by se dalo prostě neuvěřitelně zredukovat na něco zajímavýho. Taky jsem byl rád, že jsem se dočkal pana Hardyho, který to hezky z po vzdálí řídil. Nahota sem asi patří, jen mi přijde pojmuta takovým stylem jak se to komu hodí. A je zajímavá jak Sam Neill celou první sérii dělá dojem totální askety a asexuála, a přitom by v posledních pár dílech přeříznul i hydrant, kdyby v něm byla díra. Dojedu i tu třetí sérii, ale celý seriál na mne spíš dělá dojem něčeho z čeho silně trpím. ()

peetrejr

Sezóna za mnou a no....  opäť som to pozrel strašne rýchlo. Síce pri románikoch som niekedy až zatváral oči lebo ako sorry zasa spoiler - robenie starých ľudí nie je pre mňa. Ale tak celkovo sériu hodnotím predsa len nadpriemerne, aj síce kvôli pár "preklepom" alebo "chýb" to tolerujem. Prečo? No príbeh je super, postavy a ich charaktery sa pekne vypestovali od prvej série, len máme tu aj suchšie miesta. Tak ale dovolím si tvrdiť že pozerám fakt špičkový seriál aj napriek tým "maličkostiam". A dúfam že ma tretia séria nesklame tak ako ma nesklamali tie ostatné. ()

octopuska

Druhá serie ještě lepší než první, do pěkně rozjetýho vlaku přistoupil vychcanej psychotickej Hardy a pěkně doplnil Shelbyovic vypráskanou bandičku. Osobní boj Murphyho a Neilla houstne s každou minutou. Ovšem mě naprosto dostal Paul Anderson v roli Arthura, ač je naprosto zvrácenej, koks snídá obědvá i večeří, nemá žádný hranice a život má pro něj cenu jako špinavá ulice Birminghamu, jsem z něho prostě u vytržení. ()

Azurovydrak

"You once said to me, that men like us can never be loved. But she loves me. She told me. She loves me. And all you got was a bullet and a fucking wolf-head cane." Na první řadu to nemá, ale pořád se jedná o poctivé drama, kde o intriky a zvraty není nouze. Poslední dvě epizody kralují. 90% ()

• Ke konci epizody hraje skladba „All My Tears“ od Ane Brun. (Doomcourier)
  • V čase 45:52 natáhne Polly Gray (Helen McCrory) kohoutek své zbraně, ale v čase 46:27 má kohoutek opět nenatažený. (dc125)