Tommy si doma najde opravdu nečekaného spojence, aby si pojistil dohodu s Jackem Nelsonem. Tommyho dcera Ruby se svěří se znepokojivým zážitkem. (Netflix)

Kaka

Ponuré, temné, postavy mdlé a bez života. Ne nadarmo se občas říká no alcohol no fun. Pro hlavního hrdinu to platí zaručeně, pro tvůrce těžko říct. Účast es ve vedlejších rolích mohla být mnohem intenzivnější. Politické příběhové podhoubí může mít solidní potenciál, ale je potřeba kopnout do vrtule a pořádně rozjet Peaky fuckin Blinders mašinu. ()

LachtanShows

Mnohem ucelenější epka než ta předchozí, možná už jen díky tomu, že se v ní vrací můj oblíbený slizák Oswald Mosley. Jen si už teď moc nedokážu představit, zda tenhle populární seroš má ambice skončit jakkoli velkolepě. ()

Punki_MeT

"And look at us now, ay?", "Yeah, fucking look at us, take a good look Tom, couse none of us will be here for long. Fuck opium and presidents" ....etc. dál se mi to nechce vypisovat.    Absolutně skvělý díl...ty hlášky které tam padají atp. naprosto legendární...dokonce ZA MĚ se rovná "první" sérii a fakt prozatím jsem si "šestou" sérii mega užil. Skvělý díl ()

jirikzaboj

Opět intenzivní darkness a docela až mýtická cikánská magie, která se prokresluje do všech postav. Jistá revoluce, či změna od předchozích sériíí a ta soustředěnost do Tommyho čisté hlavy, to je něco precizního. Politická linka mírně průměrná, oproti jiným epizodám a rodinná linka Shelbyů mi taky mírně chybí, i přes super pasáž s Arthurem, kterému přeju relapse a víc prostoru na kameře. 4 epizody nás dělí od finále, je čas to rozjet po vzoru Peaky Foookin Blinders ()