Keď sa počas Vianoc v Texase zhoršuje počasie a prichádzajú masívne búrky,  meteorológ Ethan Walker musí presvedčiť skeptikov na čele s manželkou Addison, ktorá je televíznou reportérkou o blížiacom sa nebezpečenstve. Keďže je expert na počasie a venuje sa problému globálneho otepľovania musí zasiahnuť aby ochránil svoju rodinu. (oficiálny text distribútora)

rublik05 odpad!

Již několikátý nízkorozpočtový pokus o katastrofický snímek, kde hlavní roli má smrtící tornádo, dopadl přesně tak, jak jsem vzhledem ke zdejšímu hodnocení očekával. Podle mě je i těch 13% moc, jelikož něco tak hrozného se jen tak nevidí. Esence všeho špatného, co lze v jakémkoliv filmu vidět.  Hrozný zážitek, srovnatelný s tím nejhorším mučením. 0/10. ()

MickeyStuma odpad!

Snímek scenáristicky příliš jednoduchý, plný nelogičností a hloupostí. Je použita známá šablona, ale zcela bez rozmyslu. PC efekty, jak jinak, kvalitou neoplývají a bijí do očí. Dramatické scény jsou vyvolány uměle a zcela zbytečně. Dějovým vývojem mnohé na sebe ani nenavazují. No, je vidět, že SyFy a Asylum mají v tvorbě katastrofických superlevných televizních filmů velikou konkurenci. ()

Tommassi3

"Co je cébé ??" - "Takovej hloupej chytrej telefon.. Vysílačka !!" ;) Tak jsme se maličko vzdělali a jdeme trhat na cucky.. Ačkoli proč vlastně, když se tu jeden naučí o tornádech víc než na Vysoký meteorologický v L.A. ?! ;) Model Casper už je symbolicky dlouhá léta jen duchem - No, on si také pár postav ve stejnojmenných animácích nadaboval..;) - své vlastní herecké mikroslávy, která stejně rychle chcípla jako se zrodila z jediného skutečného hitu, v němž se kdy vyskytl, totiž Verhoevenovy Hvězdné pěchoty.. A protože složenky se samy nezaplatí a Van Dien zřejmě rád baví fandy braku, tak se téměř bez výjimky objevuje jen v opravdu luxusních, převážně katastrofických - Teď ovšem myslím co do žánrového zařazení.. - břečkách, mezi něž tohle vánoční Supertornádo do jisté míry i přes určitá scénáristická osvěžení samozřejmě také patří.. Což ovšem milého Caspera na druhou stranu činí do jisté míry velmi užitečným.. Je to taková bójka..;) ()

OG_Swifty odpad!

Tož slibovali mně supertornádo, ale dostal jsem jen superpíčovinu. Ale už parodie s trapným cgi na začátku na benzínce mě měla varovat, že hromada netknutých pneumatik, ze který jako odlítavaly asi po kusech pomocí cgi jednotlivý pneumatiky, bude špatný zážitek. A do třetice to sprostý slovo -- supertornádo vypadalo jako cgi vír z vany :D Ale starej pinďour obmotal kontejner (asi 20') liánou a zachránil tak kolemjdoucí houbaře... A ještě tam byla nějaká mladá dcérečka v obchoďáku, co vypadal jak panelák v Chánově, která měla docela pohlednou kamarádku. Ani kvůli ní tu hvězdu ale nedám, bo tornádem zasažený oc chodov byl až moc realisticky vykreslený... pár šraněk z plotu, otočený židle a stoly a na jedný noze pověšený jeany.. lol ()

silak_xup odpad!

Těšil jsem se na další béčko, kde se zasměju a dostal jsem fakt totálně prázdnej film o ničem... Jediný, čemu jsem se upřímně zasmál, byla rádoby vážná scéna, kdy zřejmě zketamínovaní komparsisté v čele s hlavním hrdinou lezou ve zpomaleném záběru, podkresleném vážnou hudbou z nákupního centra po tom, co se přežene tornádo... To byl jeden z nejdebilnějších vrcholů tohoto fakt zbytečného filmu. ()