Blood Shed

Desivý film, opierajúci sa o skutočné udalosti, vychádza z príbehu osamelého chlapca, bezdomovca, ktorý sa nasťahuje do jednej z budov verejného priestoru, ktorá pôvodne slúžila ako sklad. Obyvatelia tejto neútulnej stavby pod vplyvom omamných látok konajú bizarné a perverzné skutky. Jednej noci však chlapca v spánku napadne duch šialenej ženy. Tento prízrak je dobre známy aj ostatným nocľažníkom, pretože ich terorizuje noc čo noc, keď hľadá svoje stratené dieťa... (Incantator)

George Stobbart

Mladý bezdomovec sa dostane do úschovnej budovy, kde má útočisko viacero podivných, bezdomoveckých indivíduí. Správcu však naserú, tak ich tam na noc vymkne, čo ich nakopne k tomu, aby sa pokúsili dostať preč, pričom majú v pätách narušenú (a vďaka vydarenej maskérskej práci pôsobivo vyzerajúcu) ženskú, ktorá hľadá svoje stratené dieťa. Nie je to žiadny zázrak, ale pozerať sa to dá. Síce je to trochu stereotypné a veľa sa tam toho neudeje, no je to slušne natočené, s uchádzajúcimi hercami stvárňujúcimi rôznorodú paletu postáv a občas to vykúzli aj nejakú napínavú či atmosférickú scénku, takže na dnes mi to k spokojnosti stačí. ()

Marceloo

Blood Shed bol jedným z posledných hororov roku 2014, ktoré som nevidel. Vedel som, že je na ČSFD čierny, a tak som od neho vela neočakával. Nakoniec ničím neprekvapil, ale vytiahol som ho z čiernej do modrej. Mrzí ma hlavne priestor, ktorý film dostatočne nevyužil. 4000 miestností s neznámym obsahom znie velmi dobre, takže je to škoda. Jeden z najslabších hororov roku 2014. + herečka zo Smiley ()

Dellamorte

Neuveriteľný, až ubíjajúci pokus o implikovanie tohto "diela" do žánrovo ročníkovej práce v oblasti horroru, minul planétu. Inak si neviem vysvetliť tento experiment s nablblým námetom v ktorom sa Jezebel démonicky paznechtovo (!) pokúša nájsť svoje dieťa. Z jeho pôrodu vo vani si pamatuje jen fén hozený do porodu a meno Gabriel. Paťo ako rejža si nevie predstaviť bezďáka a tu ich podáva skoro ako C.S.I. cast. Iný režisér, iný houmlass a hoc aj vyclipovanou kamkou by snáď dvihlo víčka. Tento x ee. ( přimhouřím Kingovo Třetí Oko a kopnu dvě ) ()

Campbell odpad!

Díky plakátu jsem čekal spíše nějaký zombie film, ale nene. Film je o bezdomovcích co maj přeludy, které se začnou dít doopravdy. A hned jak jsem viděl studio U´nkorced, což je jedno z nejhorších společností co jsem viděl, jsem věděl že to bude ve sračkách. A taky že jo, příběh je nezajímavej a postavy tu jsou odporný do posledního bezďáka. KRve tu moc není a celý film je odpornej a dělalo se mi u něj špatně. Fuck this shit. ()

SeBig

Jako fakt chválim plakát, který mě nalákal se na film podívat. Tak to bejvá a já zas mám v seznamu filmu co jsem viděl o sračku víc. Mělo to vubec scénář? I tak ale i když ta čarodejnice byla namaskovaná a měla být děsivá, což nebyla, tak byla sexy. Bál jsem se jen toho, jestli tý černošský štětce spadne ta modrá paruka. ()

SOLOM.

Samotný plakát sice leckoho může navnadit, ale rovnou zapomeňte na nějakou zombie řežbu. Uličkami rozsáhlého skladiště se totiž potuluje duch zavražděné ženy, která touží nalézt své dítě a brutálně odstraní z cesty každého, kdo se jí připlete do cesty. Ne není to spoiler, protože je nám to odhaleno již v prvních minutách filmu! Bohužel většina vražd se odehraje mimo záběr kamer, takže divák si musí vystačit většinou jen s několika cákanci krve. Duch ženy je v některých záběrech zcela nahý, jindy pokrytý nějakým sajrajtem, jindy z roztrhané noční košilky čouhá nahý zadek – no pánové si přijdou na své. Milovníci hororu už moc ne. Musí si jim stačit červené oči, hnusné dlouhé nehty a rádoby mysteriózní atmosféra, která asi nikoho nevyděsí.    Člověk si řekne: sakra proč do něčeho takového vlezla taková Bai Ling (ta tu hrála zfetovanou štětku a patřila asi k tomu nejlepšímu, co nám zde bylo nabídnuto, přesto se před kamerou mockrát neohřála). Zbytek osazenstva jsou druhořadí herci, rádoby modelky, zpěvák, jenž tu hrál prostitutku – no už na první pohled vypadal jako transsexuál v modré paruce, němý stařec mající taky své tajemství a pár dalších – co vypadali jak skuteční bezdomovci.    Většinu filmu se tu však jen kecá (dialogy neskutečně nudné), pobíhá se napříč skladištěm tam a zpět, sem tam někdo umře a pak se zase pobíhá a kecá. Snad každý ví o vraždícím duchovi, ale stejně tam furt všichni jsou a asi čekají, kdy přijdou na řadu. Majitel skladiště byl nechutný už od pohledu, no prostě sebranka k pohledání. Tvůrci se pokusili všechno zachránit alespoň několika vzpomínkovými scénami z minulosti – ty se mi rovněž docela líbily, ale jinak to byla bída. Úsměvné finále tomu rovněž moc nepomohlo. 30% ()

kaylin

Ne, snímek „Blood Shed“ není dobrým filmem, a to možná hlavně proto, že se prostě nejedná o dobý horor, i když se to za horor vydává. Není zde moc hororových momentů a všechno se zase snaží zachránit hudba. Interakce mezi postavami je až na pár světlých bodů naprosto jalová, a tak tenhle film prostě necháte plynout do konce a možná mu v poslední půl hodině vůbec nebudete věnovat pozornost. ()

AlistairMir

Mladý houmles začne bydlet v budově kde máte jeden sklad vedle druhého. Takovej sklad vyjde levněji než garsonka tak proč by ne a když navíc v budově straší nahá baba, soused je transexuální černoch nebo věčně zfetovaná číňanka tak může náš hrdina doufat v extra slevu. K tomu ho začne balit místní pracovní síla ženského pohlaví a jen tak ve chvílích nudy začne zjišťovat více o záhadné nahé bu bu ženě, která občas někoho zlikviduje a když se odpoutáte od jejího hrudníku, zjistíte že má očka tak krásně červené, že by i angorák záviděl. No a co z toho? Vlastně nic je to nudné, nestrašidelné a táhne se to jako týden před výplatou. Osobně jsem se lekl jednou a to když jsem zjistil, že do konce filmu zbývá půl hodiny a já usínám a hrozí tak, že nezjistím jak to celé dopadne. To by byla smůla co? Ne nebyla....škoda, že jsem radši fakt neusnul. Jedna hvězda za bu bu ženu a druhá z chvilkového pominutí smyslů. ()

Martin29

Chlápek se přestěhuje do skladu kde kdysi žil jeho otec. Sklad je obývaný různými bezďáky (dvě štětky a smažky jedna asiatka a jedna černoška s modrýma vlasama co vypadá jak přeslečený chlap nebo transsexuál jakýsi dědek co neumí mluvit a vše píše na stroji a jakýsi mladík s matkou) a podobnými existencemi. Pak zjistí, že ve skladu je jakási ženská, která přišla o dítě (a on je její syn),která je tam zabíjí. Na odpad to není jsou horší sračky (třeba Babadook) na druhou stranu ani o nic průměrného se nejedná. Natočeno podle skutečné události nevěřím ani náhodou to i Mrazík je reálnější než tohle. ()