Blood Shed

Desivý film, opierajúci sa o skutočné udalosti, vychádza z príbehu osamelého chlapca, bezdomovca, ktorý sa nasťahuje do jednej z budov verejného priestoru, ktorá pôvodne slúžila ako sklad. Obyvatelia tejto neútulnej stavby pod vplyvom omamných látok konajú bizarné a perverzné skutky. Jednej noci však chlapca v spánku napadne duch šialenej ženy. Tento prízrak je dobre známy aj ostatným nocľažníkom, pretože ich terorizuje noc čo noc, keď hľadá svoje stratené dieťa... (Incantator)

SOLOM.

Samotný plakát sice leckoho může navnadit, ale rovnou zapomeňte na nějakou zombie řežbu. Uličkami rozsáhlého skladiště se totiž potuluje duch zavražděné ženy, která touží nalézt své dítě a brutálně odstraní z cesty každého, kdo se jí připlete do cesty. Ne není to spoiler, protože je nám to odhaleno již v prvních minutách filmu! Bohužel většina vražd se odehraje mimo záběr kamer, takže divák si musí vystačit většinou jen s několika cákanci krve. Duch ženy je v některých záběrech zcela nahý, jindy pokrytý nějakým sajrajtem, jindy z roztrhané noční košilky čouhá nahý zadek – no pánové si přijdou na své. Milovníci hororu už moc ne. Musí si jim stačit červené oči, hnusné dlouhé nehty a rádoby mysteriózní atmosféra, která asi nikoho nevyděsí.    Člověk si řekne: sakra proč do něčeho takového vlezla taková Bai Ling (ta tu hrála zfetovanou štětku a patřila asi k tomu nejlepšímu, co nám zde bylo nabídnuto, přesto se před kamerou mockrát neohřála). Zbytek osazenstva jsou druhořadí herci, rádoby modelky, zpěvák, jenž tu hrál prostitutku – no už na první pohled vypadal jako transsexuál v modré paruce, němý stařec mající taky své tajemství a pár dalších – co vypadali jak skuteční bezdomovci.    Většinu filmu se tu však jen kecá (dialogy neskutečně nudné), pobíhá se napříč skladištěm tam a zpět, sem tam někdo umře a pak se zase pobíhá a kecá. Snad každý ví o vraždícím duchovi, ale stejně tam furt všichni jsou a asi čekají, kdy přijdou na řadu. Majitel skladiště byl nechutný už od pohledu, no prostě sebranka k pohledání. Tvůrci se pokusili všechno zachránit alespoň několika vzpomínkovými scénami z minulosti – ty se mi rovněž docela líbily, ale jinak to byla bída. Úsměvné finále tomu rovněž moc nepomohlo. 30% ()

Martin29

Chlápek se přestěhuje do skladu kde kdysi žil jeho otec. Sklad je obývaný různými bezďáky (dvě štětky a smažky jedna asiatka a jedna černoška s modrýma vlasama co vypadá jak přeslečený chlap nebo transsexuál jakýsi dědek co neumí mluvit a vše píše na stroji a jakýsi mladík s matkou) a podobnými existencemi. Pak zjistí, že ve skladu je jakási ženská, která přišla o dítě (a on je její syn),která je tam zabíjí. Na odpad to není jsou horší sračky (třeba Babadook) na druhou stranu ani o nic průměrného se nejedná. Natočeno podle skutečné události nevěřím ani náhodou to i Mrazík je reálnější než tohle. ()

kaylin

Ne, snímek „Blood Shed“ není dobrým filmem, a to možná hlavně proto, že se prostě nejedná o dobý horor, i když se to za horor vydává. Není zde moc hororových momentů a všechno se zase snaží zachránit hudba. Interakce mezi postavami je až na pár světlých bodů naprosto jalová, a tak tenhle film prostě necháte plynout do konce a možná mu v poslední půl hodině vůbec nebudete věnovat pozornost. ()

SeBig

Jako fakt chválim plakát, který mě nalákal se na film podívat. Tak to bejvá a já zas mám v seznamu filmu co jsem viděl o sračku víc. Mělo to vubec scénář? I tak ale i když ta čarodejnice byla namaskovaná a měla být děsivá, což nebyla, tak byla sexy. Bál jsem se jen toho, jestli tý černošský štětce spadne ta modrá paruka. ()

Campbell odpad!

Díky plakátu jsem čekal spíše nějaký zombie film, ale nene. Film je o bezdomovcích co maj přeludy, které se začnou dít doopravdy. A hned jak jsem viděl studio U´nkorced, což je jedno z nejhorších společností co jsem viděl, jsem věděl že to bude ve sračkách. A taky že jo, příběh je nezajímavej a postavy tu jsou odporný do posledního bezďáka. KRve tu moc není a celý film je odpornej a dělalo se mi u něj špatně. Fuck this shit. ()