Show se uskutečnila 16. prosince 2012 v Barclays Center (Brooklyn, New York). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: "Santa's Little Helper" Battle Royal (vítězka získá titulový zápas o Divas Championship)
2) The Rhodes Scholars vs. Rey Mysterio & Sin Cara (Tables Match, vítěz získá zápas o Tag Team Championship)
3) Antonio Cesaro vs. R-Truth (United States Championship)
4) Kofi Kingston vs. Wade Barrett (Intercontinental Championship)
5) Team Hell No & Ryback vs. The Shield (TLC Match)
6) Eve Torres vs. Naomi (Divas Championship)
7) Big Show vs. Sheamus (World Heavyweight Championship, Chairs Match)
8) Alberto Del Rio, The Brooklyn Brawler & The Miz vs. 3MB
9) Dolph Ziggler vs. John Cena (Ladder Match, vítěz získá Money in the Bank Contract) (TheSpearCZ)

drake31

WWE už tak aktívne nesledujem ako tomu bolo nedávno. Podľa môjho kvalitatívne to klesá, a taktiež už to nie je pre mňa taká zábava. TLC som si išiel pozrieť s očakávaním že zas to bude veľmi predvídateľná a nudná show. Nebola. Pár matchov ma možno až tak nezaujalo, ale ten so SHIELD tak to bola iná káva. Takto som si zápas vo WWE neužil pár mesiacov. Celý tento SHIELD boom ma minul, takže som videl ich prvé predstavenie, a bol som spokojný, až na fakt že Ambrose trochu prehrával. Ak zhodnotím celkovo TLC, tak sa jedná o veľkú spokojnosť, pretože to bola po dlhej dobe konečne PPV ktorá priniesla viacej akcie. Taktiež ma potešilo/prekvapilo aj to že po väčšine vyhrali "bad guys", ale keďže som vynechal posledný mesiac alebo dva - Raw aj SD, pre niekoho to nemuselo byť prekvapenie. Už sa teším na Royal Rumble s dúfaním že moju najobľúbenejšiu PPV nepokazia a takisto dúfam že Rock to tam poriadne roztočí ... ()

ortoncz

Nejlepší PPV roku. Shield vs Ryback a Hell no - jednoznačně zápasem večera a top 3 roku . WH Championship nebyl špatný. Cena vs Ziggler tam jsem hlavně rád , že Dolph vyhrál a uhájil svúj kufřík . Mysterio a Cara vs Rhodes Schollars Zápas s dobrým tempem .. United states a Intercontinental zápasy mě až tak nebavily , ale úplná tragédiie to taky nebyla. 90% ()