Prenasledovaní

• Česko Bílá horečka (viac)
všetky plagáty

Agent Maxwell (Dolph Lundgren) je na stope medzinárodnému pašovaniu kokaínu prevádzkovaného nekorunovaným vládcom podsvetia v Los Angeles Vincentom Camastrom (Vinnie Jones). Keď sa agentka v utajení Beverly Royce (Carly Pope) dostane pri vyšetrovaní do problémov, prípad sa pre Maxwella stáva osobným. Teraz je iba na ňom vysporiadať sa s nemilosrdnými zabijakmi i skorumpovanými policajtmi. (misterz)

Lukoboss

Na tomhle akčním filmu jsou nejhorší právě ty akční scény. Průser co?! Jo! Tak blbou akci jsem fakt dlouho neviděl, působí to neuvěřitelně amatérsky, neohrabaně a vůbec špatný je to, že se to snažili zamaskovat střihem, aby teda ty hrozný pohyby nebyly vidět, nicméně to tomu nepomáhá, protože i ten střih je na hovno. A není nic platný, že tam nacpali D. Lundgrena, V. Jonese a R. Coutura. Je to celý neskutečně hloupý a skoro všechny postavy se tam chovají naprosto nelogicky. Po chvilce mně začalo být i jedno, jak to skončí nebo co se komu stane, a to už je snad úplně poslední hřebík do rakve. ()

MickeyStuma

Snímek vyznívá jako mírně temný gangsterský dramatický thriller zabývající se tradičními kšefty drogového gangu, korupci a policejního boje proti tomu všemu. Na akci si nikdo nehraje. Vše je hlavně o příběhu. Vyskytuje se tu spousta známých hereckých tváří avšak žádný z nich se pošetile necpe do popředí. Každý má své pevné místo, což vytváří přirozenou souhru všeho dějství. Jako správné drama nikam nespěchá. Temná a zároveň zábavná podívaná je prioritou. Pecka z toho sice nikdy nebude, ale za zhlédnutí rozhodně stojí. Kdo očekává akci, bude zklamán. ()

ConanVJ

toto je spíš takový průměrný béčko kde mi přišli spíše otravní hlavní "hrdinové". Nejvíc mi sedly ty buchty a hlavně Couture jako zkorumpovanej fízl a Dolph jako ten hodnej z DEA. Příběh ničím nepřekvapí a místy je i dost nudnej, to když se hlavní postavy snaží povídat si o životě atd. Akce tu moc neni, ale ta trocha dokáže zaujmout. Za mě 50% :) ()

Lacike odpad!

Tak som to vdaka Prime videl. Hm. Je to treti film s Lundgrenom, ktory reziroval Serafini. Vsetky maju spolocne to, ze sa v nich neustale keca ale nic poriadne sa tam nedeje. A nemam na mysli len akcne sceny, ktore tu prakticky absentuju. Ale proste zapletky su uplne neznesitelne. Vlastne ani neviem poriadne o com to bolo. Boli tam nejaki díleri, fetaci a ja neviem este aka háveť a raz za par minut sa tam mihol Lundgren alebo Vinnie Jones a na konci mali Lundgren a Couture kratucku fadnu bitku. Fajront. Koniec a ide sa domov. Fakt to vyzera akokeby to Serafini natocil na jeden zatah s filmom Blood of Redemption a potom sa z toho snazil zostrihat 2 filmy. Gratulujem mu. Pre neho to je vyhra ale pre nas divakov prehra. Ruky prec od tejto nudnej sracky. 1/10. ()

kaylin

Mám radši, když jsou ty větší akční hvězdy v hlavní roli, protože z Dolpha v tomhle snímku opravdu mnoho mít nebudete. Je ale docela fajn vidět tyhle chlapíky na straně zákona jako normální policisty nebo agenty, kteří se pohybují ve městě. Najednou je ten akční film hned o něco jiný. Neříkám, že je skvělý, ale má to v sobě trochu jiný náboj. Ten se ale přece jen utápí v celkem pěkném vizuálu, ale jinak docela obyčejném příběhu. Drsní chlápci, kterým to ne vždy sedí. ()

• Benny Urquidez (v závěrečných titulcích uvedený jako Sensei Benny „The Jet“ Urquidez) a Jimmy Lui na filmu pracovali jako koordinátoři kaskadérů. (Rominator)