Ek Thi Daayan

• India एक थी डायन

Bobo je mladý a talentovaný kouzelník. Při jednom jeho vystoupení se ale stane nehoda a zraní se jeho asistentka. Měl totiž vidinu, která ho už delší dobu straší, a tak navštíví doktora, který ho zavede do stavu hypnózy. Pomalu vypráví svůj příběh z mládí, a tak se dočkáme strašlivé čarodějnice, která ho má přivézt zpět do pekla k samotnému Satanovi! Nikdo přeci nepřijde na tajný kód 666, aby si zajel výtahem do pekla... (Rodriguez)

Rodriguez

Hodnocení mám hrozně rozpolcené! Líbila se mě linie filmu, atmosféra, herci.....ale pak tu byla ta hudební/operetní fraška, kterou bych s veselou nohou kopnul do prd*ele! Stopáž bych prořezal na 95 minut a svižné dílo by bylo na světě! A ani bych nepoznal, že to vzniklo v Indii. 55% ()

Ramanam

Nebylo to vůbec špatné, ale žel nedotažené. Nápad velmi zajímavý, ale zpracování to nedokázalo patřičně prodat. Upozornění na začátku, že se nejedná o znázornění stereotypu o ženách jako čarodějnicích je důkazem, že vlna korektnosti zasáhla skoro celý svět, i když ten druhý svět jiných hodnot na to z vysoka kašle. Spíše bych napsal varování, neřezat ženám copy, což by mělo větší smysl pro duchem chudší diváky. Pravdou ale je, že ženy k té nižší magii, neříkám nic o nějakém dělení na černou a bílou, inklinují. Prostý fakt, který nelze popřít, a to právě díky tomu, že jsou na jisté věci vnímavější, emotivnější, citlivější a svou podstatou předurčené. Jak jsem již napsal, příběh sám o sobě byl dobrý, ale v jistých místech byl hluchý a nevýrazný. Nenazval bych to klasickým hororem, protože z něho tam bylo opravdu jen velmi pomálu. Určitě ale chvílemi jemně strašidelný byl. K. K. Sharma opět výborná, E. Hasmi byl také v pohodě, ale osobně mi tam moc nesedla K. Koechlin. Jen opravdu lituji zpracování, protože jinak to mělo vskutku silný potencionál, zde žel nevyužitý. Každopádně velmi slušná trojhvězda. ()

Andrea1717

Hlavnou silnou stránkou tohto filmu boli ženy, Konkona bola ako čarodejka neprekonateľná, veľmi sa mi páčila, úžasná postava, Kalki to pekne doplnila, slabým článkom v tomto filme bol Emraan, ktorý to takpovediac zabil, večná škoda. Ako horor by som to práve nenazvala, na to by museli hodne pritvrdiť a pravdupovediac v niektorých scénach a niektoré nápady by si boli zaslúžili podstatne lepšie spracovanie a rozvinutie nápadu. Ale celkovo ma to dosť zaujalo a páčilo sa mi to. ()

Pilda17

Nevšední horor z Indie. Atmosféru si buduje velmi těžko, ale jedná se o stravitelný filmový zážitek, který svým pojetím dokáže zaujmout. Nebudu vytýkat průhlednost příběhu, divák vše snadno prokoukne, ale to mě osobně nevadí. Těch hororových scén je hodně málo, ale když už nějaká přijde, tak je na špičkové úrovni. Když se objeví čarodějnice, což bylo jen zřídka, tak minimálně hudbou a zpracováním překvapí. Ek Thi Daayan se snadno přehoupne přes průměr a kdyby bylo o několik hororových scén více, šel bych bez problému s hodnocením výš .. 6/10 = 62% ()