Svobodné matce Grace vstoupí do života pohledný muž, a tak se začne těšit na Vánoce. Bohužel však zjistí, že má muž jednu zásadní chybu. Nesnáší totiž Vánoce. Podaří se Grace svému milému ukázat pravý význam svátků nebo jí on naopak sváteční náladu pokazí? (Universal Channel)

hellstruck odpad!

Cokoliv, jen už ne tenhle film prosím! Vánočních filmů mám nakoukáno dost a připadá mi, že u většiny případů jsou některé malinko podhodnocené. Je ale pravda, že občas se najde takový, na kterém opravdu divák musí hledat s lupou v ruce, aby našel pozitivum. Tady ani lupu nepotřebujete, protože hloupost z toho sálá od první vteřiny - špatné kulisy, absurdní dialogy, absurdní postavy a hrozní herci. A ten malý přechytralý kluk, co ani neumí zahrát smutek nad smrtí svého táty byl asi nejvíce na hlavu. O Vánocích se mi většinou zalíbí kdeco, protože jsem v dobrém rozpoložení, ale tohle vyloženě bolelo :) Snad ten nejpitomější vánoční film, jaký jsem kdy viděla. ()

freddy

Když se sejde několik netypických postav v jednom filmu, ne vždy to dopadá dobře. A to přesně je i případ tohoto vánočního filmu, jehož hlavním prostředkem k zaujetí diváka zřejmě mělo být několik nesourodých podivně se chovajících postav, které během filmu tápají, aby nakonec od velké štědrovečerní večeře všichni odcházeli spokojení a změnění k nepoznání. Z příběhu bylo hodně cítit, jak moc se autor snažil ukázat, že Vánoce sbližují a stírají rozdíly, ale ve výsledku na mě film působil jako spletenec několika těžko uvěřitelných lidských charakterů, které tam byly jen kvůli tomu, aby se divák dozvěděl, jak Vánoce dokážou lidi měnit k lepšímu. Hlavní hrdinka nevěděla, co chce, hlavní hrdina zase působil absolutně nerealisticky, a všechny ostatní postavy potom působily prvoplánově pouze jako prostředek k dosažení scénáristova cíle. Ale jedna věc se filmu upřít nedá. Když už se divák tak nějak smíří s tím, na co se dívá, tak se vlastně jedná o docela zajímavý film, který se dá bez problémů dokoukat do konce. Ve výsledku film vnímám jako nevydařený pokus o sondu do lidských duší, která ale nabízí nějakou tu vánoční atmosféru a koneckonců ten film není zase tak špatný, abych film házel do odpadu, a tak ode mne film získává dvě hvězdy. ()

Aljak

Tak to bolo naozaj NIEČO! :D Nábeh to malo celkom fajn - panovačná ženská ,ktorá je maniačka do Vianoc je vo vzťahu s mužom, ktorý Vianoce a všetko s nimi spojené doslova nenávidí. Zápletka nadpriemerná, no ako ten príbeh postupoval ďalej a ďalej, celé to pochovala obrovská nádielka klišé. Je to pravda, že človek sa pre Lásku obetuje a robí aj to, čo by inak nerobil (alebo nechcel robiť), no tu to nebolo len o dvoch hlavných postavách. Ale dobre, berme to tak, že všetkých osvietilo vianočné kúzlo a zrazu všetky chyby všetkých postáv zmizli ako mávnutím čarovného prútika. Až mi to prišlo tak neuveriteľne trápne a absurdné, že škoda slov. Ale aspoň nejaké 2* za prvú polku filmu a niektoré dobré postavy. ()