Na začátku 21. století se změnila povaha válčení. Nebe nad bitevním polem začali střežit bezejmenní roboti v podobě bezpilotních letadel. V roce 2023 se do do první linie dostal nový druh humanoidních strojů. Silnější a rychlejší než jeho lidské protějšky. S naprogramovanou samostatností funguje podle zákonů války.
Příběh bojového robota, který se stal svědkem něčeho, co nikdy vidět neměl. (jarks)

M.a.t.t.

Slušný aj keď ničím originálny námet, ktorý by si zaslúžil lepšie spracovanie a hlavne viac dielov. Takto ide až o príliš neškodnú a neobjavnú jednohubku, ktorá končí v momente, keď to začne byť najzaujímavejšie - a to bez ohľadu na to, že ide o koniec vydarený. ()

JohnCZ

Na webseriál naprosto profesionální a bezchybné technické provedení. Dr0ne je sympaťák, pár známých seriálových tváří potěšilo, stejně tak dynamický hudební podkres. Inspirace toastery z Galacticy je sice zřejmá, ale i tak na mě tenhle miniseriál působil svěže a originálně. I když se ve své podstatě o nic novátorského nejedná. ()

Zagi20

Mám rád web seriály a tenhle se obzvláště povedl. Aby taky ne když v něm má prsty Justin Lin. 4 epizody, nacpané hi-tech věcičkama, kvalitními triky a skvělou akcí. Závěr mě trošičku zklamal, ale i tak si Dr0ne zaslouží 5 hvězd. Pecka. ()

smrtacik

Veľmi dobre rozbehnutý web-seriál, slušné herecké výkony, najmä hlavný ,,záporak" v podaní Lance Reddicka to slušne ťahá v záverečnom diely, bohužiaľ práve štvrtá časť nakoniec túto minisériu zosúva z päť hviezdičkového piedestálu. Chcelo to predsa len v poslednej časti vytiahnuť niečo nečakané, čo by aspoň trocha pošteklilo navnadeného diváka a nestalo sa tak. Záverečná scéna odkukaná z ,,Já robot" otvára dvierka teoretickému pokračovaniu, takže dúfajme že ak sa do toho pustia, pomasírujú nás tvorcovia trochu lepším scénarom a neodfláknu tak koniec ako teraz, ten bol vcelku nestráviteľný a naivný i pre menších sci-fi nadšencov. Potenciál tu podľa mňa bol aj na šesť desaťminútových častí, myslím že si mohli nechať viac času na rozvinutie prepracovanejšieho príbehu. K technickému spracovaniu nemám veľké výhrady, vzhľadom na to, že ide o web-seriál, tak som sklamaný určite nebol. Hodnotenie: 70% ()

RajCZitko

dobrý námět, hezké zpracování, ale je toho málo - necelých 40 min hlavně střílení a bitek člověku neřekne opravdu nic a ani ten "mind-blown" moment nijak nepřichází ()